• Vítejte na XBMC-Kodi.cz
  • Česko-slovenská komunita fanoušků XBMC/Kodi
Vítejte návštevníku! Přihlášení Registrace


Anketa: Jakou financni castkou byste byli ochotni podporit vyvoj addonu pro sledovanitv.cz
Nemáte dostatečná oprávnění, abyste mohl(a) hlasovat v této anketě.
do 200 Kč
83.33%
5 83.33%
200-499 Kč
0%
0 0%
500 Kč a více
16.67%
1 16.67%
Celkem 6 hlas(ů) 100%
* Hlasoval(a) jste pro tuto možnost. [Zobrazit výsledky]

Hodnocení tématu:
  • 17 Hlas(ů) - 2.06 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sledovanitv.cz
#41
Právě jsem nainstaloval Plugin SledovanitTV do LibreELEC na Minix. Nastavím své přihlašovací údaje, doplněk pak zobrazí bublinu s informací, že našel 150 kanálů, ale v PVR/Televizi žádné kanály vidět nejsou, ani EPG se nezobrazí. Restart zařízení nepomůže Sad. Díky moc za nakopnutí :)
 
Citovat
#42
Zdravím nějaké info zda bude podpora i pro Kodi 18 a Android TV (MiBox3)
 
Citovat
#43
Dobrý Den, máte nějaký settopbox, na kterým pojede sledovanitv.cz? tím nemyslím ten jejich za 2000,- na internetu je jich plno pod 1000,- díky za odpověd... :)
 
Citovat
#44
Chtěl jsem jen poděkovat za plugin, po restartu KODI mi funguje. S ovladáním Yaste vidím krásně kanály a vše ostatní (EPG ..). Funguje i HD. Díky moc!

p.s.: pokud je možnost autorovi někde přispět, rád něco pošlu ... Již jsem poslal. Díky autorovi!
 
Citovat
#45
Vyměnil jsem v mém LibreELEC paměťovou kartu, z které nabíhá systém a provedl obnovu zálohy.
Bohužel od té doby nejsem schopný zprovoznit SledovanITV plugin. Sad

Po zadání jména a hesla v nastavení nenačte žádné kanály, jako když se vůbec nespustí. (Je aktivní.) Napíše , že je vyžadován restart, ale tím to skončí. Sad Restart Kodi ani celého systému věc nevyřešil.
Neporadí někdo prosím.

Ještě LOG:

12:57:25.048 T:2933908384  NOTICE: AddOnLog: PVR Sledovanitv.cz: Loading ApiManager
12:57:25.054 T:3021385728  NOTICE: initialize done
12:57:25.054 T:3021385728  NOTICE: Running the application...
12:57:25.061 T:3021385728  NOTICE: starting zeroconf publishing
12:57:25.062 T:3021385728  NOTICE: CWebServer[8080]: Started
12:57:25.062 T:3021385728  NOTICE: starting upnp client
12:57:25.069 T:2724754336  NOTICE: ES: Starting UDP Event server on port 9777
12:57:25.069 T:2724754336  NOTICE: UDP: Listening on port 9777 (ipv6 : true)
12:57:25.081 T:2853172128  NOTICE: VideoInfoScanner: Starting scan ..
12:57:25.234 T:2933908384   ERROR: AddOnLog: PVR Sledovanitv.cz: Cannot perform device login
12:57:25.234 T:2933908384  NOTICE: AddOnLog: PVR Sledovanitv.cz: Not logged in. Channels not loaded.
12:57:25.234 T:2933908384 WARNING: GetAddonProperties - Addon Sledovanitv.cz PVR Add-on:connected does not support timer
 types. It will work, but not benefit from the timer features introduced with PVR Addon API 2.0.0
12:57:26.110 T:2652468128  NOTICE: AddOnLog: PVR Sledovanitv.cz: Not logged in. Recordings not loaded.
 
Citovat
#46
Mam úplně stejný problém. Na novou kartu jsem instaloval LibreELEC 8.2.2 pro RPi 3 a doplněk SledovaniTV ,zadal login a heslo, několik restartu a nic. Bohužel mi přestalo to chodit i na původní kartě, kde to fungovalo až do výměny karet. To nechápu. Na staré kartě to fungovalo bez problému na LE 8.0.1 několik měsíců.
 
Citovat
#47
Vyřešeno smazáním souboru: pairinfo
Adresář: ~/.kodi/userdata/addon_data/pvr.sledovanitv.cz

Poté se již PVR klient zaregistroval pro službu SledovaniTV a vše šlape.
 
Citovat
#48
Super, pomohlo mi to. Díky
Raspberry Pi 1B+ - OpenELEC v5.0.8 & 8 GB SD card
Raspberry Pi 3B   - OpenELEC v8.0.3 & 16 GB SD card
X96 Max+ 4/64,  - Coreelec  v9.2.5 + Confluence
 
 
Citovat
#49
Chci se zeptat, jde nějak ten doplněk nainstalovat 2x? Že bych jeden používal na českou TV a druhý na Slovenskou co bych měl na slovenském účtu?
 
Citovat
#50
myslim ze by to melo jit jen prejmenovanim pluginu pred instalaci. Uz to tu nekdo resil, ze mel snad dva cimena streamy. Dokonce se da i doplnek prejmenovat.
 
Citovat
#51
(14.3.2018, 21:23)terzdek Napsal(a): myslim ze by to melo jit jen prejmenovanim pluginu pred instalaci. Uz to tu nekdo resil, ze mel snad dva cimena streamy. Dokonce se da i doplnek prejmenovat.

Bohužel nevím kde v Kodi to lze přejmenovat a při přejmenování před instalací mi to stejně přeinstaluje ten co už mám nainstalovaný
 
Citovat
#52
Aha, tak pak nevím Sad

Jinak pak je ještě cesta dvou kodi verzí, kdy si při zapnutí přístroje vybereš.
 
Citovat
#53
Jak si vytvořit kopii doplňku? Je to jednoduché, ale nemusí to vždy fungovat. Záleží na typu doplňku, vazbách doplňku na jiné doplňky a na vlastní funkce Kodi, atp. Jediná cesta je, vyzkoušet to. Doporučuji si, před takovými pokusy, Kodi raději zálohovat.

Předpokládejme, že máme doplněk AAA, který je instalován a v adresáři .../addons je uložen v adresáři aaa.bbb.ccc. Dále předpokládejme, že vy máte nějaké znalosti o Kodi. Proto ani popis není nijak podrobný. Komu nestačí, ať se do takové úpravy raději ani nepouští...

Postup vytvoření kopie:

1. Zkopírujte adresář aaa.bbb.ccc a kopii přejmenujte, např. na aaa.bbb.ccc2

2. Editujte v souboru .../addons/aaa.bbb.ccc2/addon.xml (na 2. řádku) tag addon, hodnotu v id a name.

Původní řádek by měl být:

<addon id="aaa.bbb.ccc" version="X.Y.Z" name="AAA" provider-name=...>

nově pak:

<addon id="aaa.bbb.ccc2" version="X.Y.Z" name="AAA2" provider-name=...>

3. Zazipujte celý adresář aaa.bbb.ccc2 do zip souboru, který pojmenujte např.  aaa.bbb.ccc2.zip, zip uložte do adresáře, který uvidíte z Doplňky > Instalace ze souboru zip

4. Pokud chcete do kopie doplňku přenést vaše aktuální nastavení jeho originálu, můžete si ještě zkopírovat datový adresář originálu doplňku. Je uložen v .../userdata/addon_data a jmenuje se stejně, tedy aaa.bbb.ccc. Postupujte stejně jako v bodu 1, tzn. vytvořte si jeho kopii a stejně ji pojmenujte, např. tedy aaa.bbb.ccc2. Pokud si datový adresář nezkopírujete, vytvoří se při instalaci a doplněk bude mít iniciální nastavení.

4. A nakonec z výše uvedeného zip souboru (viz 3) doplněk nainstalujte.

Poznámka na konec. Musíte si uvědomit, že oba doplňky se pravděpodobně budou po při nastavení i po spuštění (pokud jsou spustitelné a mají nějaké GUI) "tvářit" stejně. Nepoznáte tedy po jejich spuštění, o který jde, zda je to originál nebo kopie. Pokud jste zdatný uživatel a něco víte o programování, mohli byste samozřejmě sáhnout do kódu doplňku a tam si provést patřičné úpravy, ale to už je jiný level...
 
Citovat
#54
Díky, mám to, ale nejspíš se ty dva playlisty nějak přebijí a nepřehraje to, ale to může být tím, že to zkouším na zkušební tv nabídce.
 
Citovat
#55
Můžete mi prosím poradit, který doplněk funguje pro Kodi 17.6 na windowsech a který na android boxu s androidem 7.1?
Zkoušel jsem různé verze od Bukova, ale i starý plugin.video.sledovanitv-1.2.2.zip (s tím jsem se dostal nejdál, funguje, ale nepřihlásím se) a vůbec nevím, jak to rozchodit.
Aplikaci na android přímo z obchodu jsem taky zkoušel, ale nepřišla mi vůbec friendly na androidboxu tak to chci zkusit přes Kodi. Díky
 
Citovat
#56
Na kodi 17.6 najdi verzi pro windows a musi fungovat, konkretne hledej prave na webu bukova. Ostatne nam vsem funguje bez problemu. Chybu hledej nekde v prihlasovacich udajich. Bud je zadavas spatne, nebo mas treba zmacknuty capslock nebo numlock. Jinak na androidu je vseobecne lepsi ofiko appka, ale.proti gustu :)))
 
Citovat
#57
Tak to jsem z toho na palicu. Nemůžu přijít na to, co dělám špatně. Stáhl jsem si od bukova doplněk pro win. šel do doplňků a nainstaloval ze zip. Instalace proběhla. Doplněk se ukazuje v sekci roplňků Klienti PVR. No a když na něj tady klepnu tak se mi otevře nabídka, kde je konfigurace (mám zadané přihlášení, aktualizace atd, ale spustit je šedé a nejde. Nechápu :-(
 
Citovat
#58
jen mozna jedna vec,kzdy.kdyz neco delas s pvr, tak musis restartovat kodi
 
Citovat
#59
Ano, to jsem udělal, protože mi to napsalo, že mám restartovat. To co popisuju je po restartu
 
Citovat
#60
Zkoušel jsi třeba co psal Oldass?
Aby jsi tu cestu našel, musíš mít povoleno zobrazení systémových a skrytých souborů.....
Cesta k souboru na PC je
C:\Users\název tvého stroje\AppData\Roaming\Kodi\userdata\addon_data\pvr.sledovanitv.cz ...... a tam vymaž ten soubor pairinfo

Mi to občas na PC dělá taky, hlavně když měním playlisty ( doplněk se deaktivuje a tlačítko spustit je zašedlé ). Mažu ale komplet co se týká doplňku sledovanitv
tzn.... vše co zbyde po odinstalaci doplňku
C:\Users\název tvého stroje\AppData\Roaming\Kodi\userdata\addon_data\pvr.sledovanitv.cz
C:\Users\název tvého stroje\AppData\Roaming\Kodi\addons\pvr.sledovanitv.cz

Začni ale tím souborem pairinfo ( výmaz ) a jak to nepůjde tak doplňěk odinstaluj, vymaž všechny zbytky po addonu co zbyly a nahoď ho znova a zkus.
 
Citovat
  


Přejít na fórum:


Prochází: 1 host(ů)