• Vítejte na XBMC-Kodi.cz
  • Česko-slovenská komunita fanoušků XBMC/Kodi
Vítejte návštevníku! Přihlášení Registrace


Hodnocení tématu:
  • 5 Hlas(ů) - 2.4 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
EPG
@JiRo: Máš pravdu s tím century. Já si jej dělám sám primárně proto, že na Century občas nemá to, co chci a kdoví, taky se to může zatížit, bude tam hodně klientů ... Prostě je tam mnoho faktorů. Webgrab+Plus je pohodlný, vždy po přihlášení k PC se mi to aktualizuje, nahraje na NAS a všichni mí klienti mají EPG.
Soukromý server - Ubuntu 18.04, TVHeadend 4.2.8-36
Dell Latitude E6420 - W10, TVHPlayer Beta, Kodi 18.5
Lenovo Vibe P1ma - Android 5.1, TVHClient + Yatse, Kodi 18.5
 
Citovat
predator.1: Jasne to si vystihol, na notebooku mi to ide pozadu ale v android TV boxe to sedi ako rit na serbli, tymto by som sa rad podakoval century ...Jedine co mi chyba su RTVS1 a RTVS2 ale tie aj tak nepozeram a playlist si robim vyhradne pre seba tak je mi to fuk ..
 
Citovat
@srsnik: STV1 i STV2 z century jsou funkční , pak máš chybu zřejmě u sebe
X96max plus 4/32 + CE 21 RC2 + skin Confluence SCC / TV Samsung QE55Q6FNA
X96max plus 4/32 + CE 20.5 + skin Confluence SCC

AVR Denon 1600H / Dali Spektor 5.1
Win10pro + Kodi19.5
NAS Synology 215j 3TB Raid1
Router Turris 1.1
 
Citovat
@predator.1 + @srsnik Je velmi pravděpodobné, že vaše problémy s časem EPG jsou způsobené špatným nastavení parametrů času v systému, na kterém Kodi provozujete. Založil jsem nové téma EPG + čas, ve kterém se možná dozvíte to, co potřebujete. Je tam také příklad, jak vypadá správné nastavení času ve Windows 10. V jiných verzích Windows nebo i v jiných systémech je to podobné. Vždy je třeba dbát na tři věci:
  • správnou hodnotu absolutního času - zjistíte porovnáním s nějakými hodinami doma, kterým věříte
  • správné časové pásmo - to by měl každý vědět, kde se právě nachází
  • správné nastavení příznaku letního času - aby bylo jasno, není to příznak, že právě teď je letní čas, je to příznak toho, že v daném státě a časovém pásmu se letní čas používá
 
Citovat
Ahoj všichni, nevím jestli už to tu padlo, ale používám http://iptv-epg.com, služba je placená a podporuje i M3U. Zatím spokojenost a drobný poplatek není tak hrozný. Martin
 
Citovat
dnes mi prestalo fungovat EPG cez 22century.....stalo sa to este niekomu alebo je problem u mna ? Dik
 
Citovat
Také mi nefunguje a to jsem malinu pouze restartoval. Vymazání dat nepomohlo.
Raspberry Pi3B LibreELEC  - 8.2.5 (vše mi funguje na 100%, ale jen do chvíle než mě napadne, že je třeba to vyladit...)
 
Citovat
U mne na PC W10 - simpleTV EPG od 22 century funguje bez problémů
 
Citovat
Myslím, že ti také nefunguje, ale máš ho nakešovaný tak se jeví jako ok
Raspberry Pi3B LibreELEC  - 8.2.5 (vše mi funguje na 100%, ale jen do chvíle než mě napadne, že je třeba to vyladit...)
 
Citovat
je výpadek. psal jsem adminovi. nějaká chybička. opraveno bude zítra ráno
 
Citovat
Díky za info
Raspberry Pi3B LibreELEC  - 8.2.5 (vše mi funguje na 100%, ale jen do chvíle než mě napadne, že je třeba to vyladit...)
 
Citovat
@Honza:
OK, to je možné, tak alespoň, že je keši ;)
 
Citovat
Ahoj ja si grabuju epg sam. Mam nastaveny server na 4dny. Vic je to nesmysl. Jestli nekdo chce tak pisnete ;-) Ale predem informuju, ze musite mit vsechny programy spravne pojmenovane. Uz me nebavilo nekde schamet a predelavat epg.
 
Citovat
prosim funguje vam epg z 22 century.dik za info
 
Citovat
Ano funguje, teď jsem zkoušel
 
Citovat
a umí někdo zprovoznit EPG pro Enigmu2?
 
Citovat
Neviete preco mi Nova sport 1 hadze do skupiny "lifestylove televize" ked ma priradenu skupinu  "sportovni televize"
a este s nazvom KANAL 234523273

[Obrázek: 2mym.jpg]
 
Citovat
@x2x2 Další, který se ani nenamáhá popyat svou konfiguraci ani čeho se vlastně dotaz týká. On si to člověk nějak dohromady z kontextu dá, ale ono by tě neubylo, kdybys to napsal. A navíc problém chceš řešít ve vlákně EPG. Nebo si myslíš, že sem patří? S takovou se asi odpovědi dočkáš těžko. Umísti tedy dotaz tam, kam patří.
 
Citovat
Neviem co z toho nechapes. Toto vlakno mi prislo ako najvhodnejsie, tak som to umiestnil tu. Ale vdaka za radu.

H96 pro+
 
Citovat
@x2x2 Dobře, i kdyby se ten problém týkal EPG (což se se značnou pravděpodobnost netýká), neuvedl's jaký zdroj EPG používáš. Postneš fragmenty screenshotů, ale v první řadě jsi měl uvést jakého používáš PVR klienta. Z playlistu se dá usoudit, že by to mohl být IPTV Simple Client, nevíme ale jaká verze. Pokud to tak je, tak si měl začít podle toho hledat. Tedy ne ve fóru EPG ale v tématech věnujících se IPTV Simple Clientovi. Určitě by taky neuškodilo uvést verzi Kodi. Ano, dá se na ní usoudit z použitého skinu. Nakonec jsi napsal skromně, že máš H96+ Pro. Takže pravděpodobně pod Androidem, ale možná také pod nějakým forkem LibreELEC, kdo ví?

To je to tak těžké, všechno to napsat rovnou? Chceš, aby ti lidé poradili, ale nejdeš tomu ani trochu naproti.  A když tě na to někdo upozorní, ještě mu napíšeš "Neviem co z toho nechapes." Tady to není hra na "Hádej na co myslím." Když chceš odpověď, musíš pro to taky něco udělat. Správně se zeptat, na správném místě a s dostatkem informací pro toho, kdo ti bude chtít a umět odpovědět.

Ale k věci. Máš s tím problém od začátku nebo se to projevilo až po nějaké následné změně v playlistu? Předpokládám, že jsi takové věci jako restart vyzkoušel. Občas u nějakých verzí při podobných problémech pomohlo vypnout nebo naopak zapnout nastavení "Zapisovat M3U do mezipaměti na místním úložišti". A nakonec bys ještě mohl zkusit klienta odinstalovat, pak znova nainstalovat a zadat znova parametry. Tím jsme mé schopnosti poradit ti, vyčerpal. Teď zase někdo další. Big Grin
 
Citovat
  


Přejít na fórum:


Prochází: 1 host(ů)