• Vítejte na XBMC-Kodi.cz
  • Česko-slovenská komunita fanoušků XBMC/Kodi
Vítejte návštevníku! Přihlášení Registrace


Hodnocení tématu:
  • 7 Hlas(ů) - 4 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nastavení IPTV pomocí PVR IPTV Simple Client
Ok, to už jsem vyřešil. Problém, ale teď je ten, že se mě programy v iptv client simple setkají vteřinove. Hrozný. Nevím co s tím v spmc to nedělá, ale ten zase padá
 
Citovat
Zdravím,
prosím o radu. Mám OpenLec poslední a po načtení v PVR IPTV Simple Client playlistu se sice kanály zobrazí, ale jen se protočí kolečko a obraz se nespustí. Na počítači je playlist funkční. Nevíte čím to může být?

Děkuji
 
Citovat
Photo 
Nevím jestli píšu na správné místo a možná už to tu někdo řešil. Na PC mám kodi (Fedora 27) a testuju stream dvb-t2 z rpi přes dvblast.
Vše funguje ,ale zajímá mě jak je to s nastavením bufferu. Při přepnutí na jiný kanál se objeví kolečko viz obrázek. Jde se toho úplně zbavit nebo nastavit kratší interval ? Ve vlc se stream rozjede bez zastavení. Díky
   
edit: Nakonec jsem ještě otestoval libreelec verzi a ta to nedělala. Po kompilaci to už chodí jak má. Trochu mi trvalo než jsem to dal dohromady ale problém vyřešen. Pod Fedorou chodí Kodi 17.6 z gitu jak má. Balíček který lze přímo instalovat mi dělal to co popisuju a nová verze 18 taky. Časem jí otestuju znova, ale zatím nemám důvod přecházet na vyšší verzi. Žádné nastavení v konfiguraci které by tenhle problém vyřešil jsem nenašel.
 
Citovat
Ahojte,
vedel by mi niekto poradit ohladom streamu iptv. Mam par linkov ktore VLC v pocitaci prehra v pohode a dal som si ich aj do mojej iptv televizie. Vacsina programov funguje ale mam par odkazov  napr ., ktore vo VLC idu v pohode ale v mojej iptv tv sa to nespusti ( mam antik IPTV a instalujem to ako pluginy ). Ostatne linku su v takomto formate   a tie v tv ide v pohode.
neviete poradit ako prekonvertovat niektore linky aby sa dali prehrat v mojej iptv tv?

vdaka za rad
 
Citovat
Ahoj všem, jde někde stáhnout PVR IPTV Simple Client.zip  ? Nemám ho na tabletu s androidem. Jsem záčínající uživatel KODI, tak mi prosím poraďte. Díky všem
 
Citovat
Možná tady - http://www.bbtsip.tv/kodi-17-krypton.html

http://www.bbtsip.tv/kodi-17.html
2 x X96 mini S905W ( Coreelec 9.2.2 / Kodi 18.6 )
 
Citovat
Ahoj. Asi jsem úplně levej nebo je chyba v hw, ale v kryptonu tu itv ne a ne nastavit. Podle návodu tady tam některé menu vůbec nemám...
 
Citovat
@ pamidatopa tezko se radi, kdyz nevime na cem to je :-) a vesteckou kouli nemame
sz nectu, na dotazy pouzivejte forum, mozna tak pomuzete ostatnim
 
Citovat
Dobrý den,
potřeboval bych popostrčit s nastavením přehráváním IPTV.
Postupoval jsem podle návodu ze dne 27.12.2015.
Po kliknutí na ikonu TV se zobrazí kanálů.
Kontrola klienta iptv je povolen a adresa je .

Tak nevim.

Děkuji ta radu.
 
Citovat
Zkusil bych překontrolovat adresu znova, nebo nahoď m3u.
 
Citovat
Ahoj.Potreboval by som poradit.Mam novy android box H96 pro+ a v nom Kodi17.4.Neviem nikde dohladat PVR IPTV Simple klienta.V žiadnom repe ani v super repo nemám ponuku s PVR klientami.Skušal som aj odkazy ktore su vyššie ale server nedostupny.Viete mi prosim niekdo poradit repo pripadne postnut zip subor.
 
Citovat
francuz@ co jsem se dočetl, tak musíš odinstalovat předinstalované Kodi a stáhnout nové z android play store. Potom ho už najdeš.
2 x X96 mini S905W ( Coreelec 9.2.2 / Kodi 18.6 )
 
Citovat
Imperia dakujem za radu.Dnes som v praci zajtra to vyskušam.Tak zatial vdaka
 
Citovat
Ano potvrdzujem je to tak.Po preinštalovani sa pvr klienti objavili.
 
Citovat
Caute potreboval by som pomoc. Neviem rozbehat na android boxe TV z m3u playlistu (playlist funkcny). Box Beelink GT1 3GB ram Kodi 17.6. Skusal som to na notebooku windows 10, kodi 16.1 bez problemov funguje. Po zadani cesty k m3u a restarte mi v hlavnej ponuke naskocila TV ale bez programov. Za kazdy dobry napad budem vdacny.
 
Citovat
Poprosim nema niekto funkcny playlist na NOVA SPORT 1?dakujem.
 
Citovat
Zdravím. Začínám s KODI mam android box a nastavím dle navodu IPTV clienta a kdyz zadám cestu do uložište, kde mam m3u playlist, tak načte všechny programy ale ani jeden nezapne. Když dám na zkoušku našíst playlist z online uložiště od někoho jiného, tak to jde. Nemá někdo radu proč nereaguje na playlist z pevného disku? popřípadě kam uložit můj vlastní playlist na web aby to fungovalo. diky.
 
Citovat
(27.12.2015, 17:17) pid=\8' Napsal(a):Ahoj mám dotaz jedu podle návodu ale když dám moje doplnky vubec tam nemám složku klienti PVR a ani ho nikde nemůžu najít.-(( co stím? v jakým je repozitáři nebo kde ho stáhnu. díky
 
Citovat
@stk999 Tak v první řadě, proč cituješ celý návod? To skutečně není třeba, dokonce to pravidla fóra v takových případech zakazují , o tom, že to nemá v tomto konkrétním případě žádnou logiku ani nemluvě. A když už něco cituješ, tak tvůj vlastní text piš až za citaci, ne do ní! Mně chvilku trvalo, než jsem vůbec pochopil, co ten post vlastně znamená. Jinak, před příštím postem ti doporučuji přečíst si Závazná pravidla fóra, a co hlavně, dodržovat je!

Nenapsal jsi bohužel, o jaké Kodi jde, a na jakém systému. Instalace PVR klientů je závislá na typu instalace/systému. Například ve Windows si je můžeš vybrat při instalaci Kodi (default se ti instalují všechny, ale jsou ve stavu "Zakázán"), v LE/OE/CE jsou přístupné v repozitáři LibreELEC Addons (v OE/CE to je podobné) odkud si musíš každý, který potřebuješ, nainstalovat.
 
Citovat
jde o kodi verze 17.0 a mám to na vu+ solo 4 k. sorry za tu kopii
 
Citovat
  


Přejít na fórum:


Prochází: 1 host(ů)