• Vítejte na XBMC-Kodi.cz
  • Česko-slovenská komunita fanoušků XBMC/Kodi
Vítejte návštevníku! Přihlášení Registrace


Hodnocení tématu:
  • 4 Hlas(ů) - 2.5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
KII PRO DVB-S2 T2 Combo 4K HEVC265
já jen wifi 5Ghz
 
Citovat
matchboxx: Pochopitelně mám počítač připojený LAN a ne Lan + Wifi, ale i pokud jsem připojený přes lan, mohu mít zapnutou wifi a třeba zobrazit seznam dostupných sítí. Na Kii mi při připojení Lan nejde vůbec zapnout wifi, tak jsem se ptal, zda je to normální. Bylo to v kontextu s tím, že jsem zkusil pustit předinstalovaný miracast a ten čeká na připojení přes wifi. Synovi jsem dal kameru Lamax electra X8 s wifi, a chtěl jsem ji připojit k boxu přes wifi pro stahování videí pomocí androidí aplikace pro tuto kameru a taky to nejde, dokud nevytáhnu káblík od LAN. Takže je to vlastně nepoužitelné.
 
Citovat
jo, tak presne to funguje :-))
 
Citovat
firmware 2.8 malaysk novy link https://yadi.sk/d/LUEIJsll36vv54
 
Citovat
Že by se blížil začátek předprodeje (od 20ks výše)?

         

→ S912 Android combo receiver dvb-s2 dvb-t2 kiii pro dvb smart tv box

Stále s objednáním čekám na tuto verzi, jsem zvědav zda se ono čekání vyplatí ....  8
S905X 2/3 → CE 20 \ RPi4 → LE 19 \ HTPCLE 18 \ NAS Synology DS212J/DS220+ \ Vero 4K+ → OSMC 19
 
Citovat
no urcite to jednou prijde , ale nevim co od toho ocekavas android 6.0 s dvb vubec nefunguje a kodi 17 stoji jeste za starou belu. avsak kdo si pocka ten se docka
tady si muzes mozna koupit i jeden kus https://videostrong.en.alibaba.com/produ...eiver.html
 
Citovat
Hledám další využití KII a zapojené USB webcam . Skype normálně používám, ale chtěl bych využít třeba jako IP kameru na hlídání prostoru. KII vůbec nevypínám!!! Neboť mám připojen 2TB HDD a dělám malý domácí server na ukládání dat
Dnes jsem hledal nějakou apku na Android ,ale moc jsem neuspěl. Spíš moc jich nechodilo!!
 
Citovat
Čas mne nijak netlačí, chci to pouze na hraní / laborování a vzhledem k nákupu kde dodací lhůta klidně dosahuje i měsíc,  bych právě rád něco aktuálního co nebude hned nahrazeno něčím novějším, přihlížím i k případnému prodeji bez větší finanční ztráty, pokud bude mašinka vyloženě k ničemu.
A co od toho očekávám ? Zřejmě ........... ehm...... vzhledem k tomu že se jedná o Android a s mými předchozími zkušenostmi asi nic zázračného či 100% fungujícího (možná se samozřejmě mohu mýlit a doba kdy je zelený robotek spolehlivý je již zde - pouze jsem to nepostřehl), proto jen to hraní a zřejmě bez seriozního zapojení do multimediální domácnosti  4

Ale jak se říká ►► Never Say Never  ◄◄  1
S905X 2/3 → CE 20 \ RPi4 → LE 19 \ HTPCLE 18 \ NAS Synology DS212J/DS220+ \ Vero 4K+ → OSMC 19
 
Citovat
Android neni 100 % spolehlivy nikde a doted nechapu, jak si treba nekdo muze koupit telefon s androidem, ale nu coz, proti gustu zadny disputat . :-))
Jedinou vyhodou takoveho zarizeni je root a jiny system, i kdyz ten adroid tam porad je.

https://tr.aliexpress.com/store/product/...Id=5092303
 
Citovat
Tak pozor, na telefon s Androidem nedám dopustit a to jsem byl i nějaký ten pátek iOS pozitivní ! MT bych s jiným systémem nechtěl - naprosto mi ve všem vyhovuje, nemohu si stěžovat na nestabilitu či jiné neduhy.
Nebýt chybějícího LTE (v US verzi byla), nic by mi v něm ani po cca 5 letech nechybělo a nebyl by sebemenší důvod k upgrade, který se mi díky vybuchujícím bateriím u Note 7 jaksi nepovedl - snad to bude s osmičkou lepší a já se dočkám  4  
Resumé pro mne:
 → Android v MMC či v něčem spojeném s multimédii - NE
 (tímto neříkám, že vyjímka nemůže existovat - stále ji hledám)
                           → Andoid v mobilním telefonu - rozhodně ANO
S905X 2/3 → CE 20 \ RPi4 → LE 19 \ HTPCLE 18 \ NAS Synology DS212J/DS220+ \ Vero 4K+ → OSMC 19
 
Citovat
me nepresvedcis :-)
 
Citovat
Ani se nesnažím, každý máme svoje a já to respektuji  4
S905X 2/3 → CE 20 \ RPi4 → LE 19 \ HTPCLE 18 \ NAS Synology DS212J/DS220+ \ Vero 4K+ → OSMC 19
 
Citovat
jj, zadny problem :-)
 
Citovat
kdo by chel vice experimentovat s Vitmod ma moznost VITMOD forum je to sice pro K1+ ale po male uprave funguje tento firmware i pro KII pro
 
Citovat
novy seting editor 0.6.5.0

[+] Added support for T2 (until a minimum volume - rename, move, delete, and favorites);
[+] Added languages;
[+] Bug fixes.


Přiložené soubory
.zip   SetupK1Plus_0.6.5.0.zip (Velikost: 2,74 MB / Stažení: 191)
 
Citovat
jaký nejlepší IPTV m3u player pro KII? Bud pro KODI nebo pro Android
PVR IPTV Simple Client bohužel nevím proč vždy po 10s se vypne na PC to chodí normálně
 
Citovat
Android - IPTV ,Perfect Player IPTV
Kodi - IPTV simple Client
 
Citovat
OK !!! to ano vše znám, jenže když načtu playlist .m3u tak vždy to běží jen chvilku a pak to hned spadne nebo se vrátí zpět to samé dělá v KODI IPTV simple Client v PVR
Když ten samý playlist m3u načtu v PC do VLC tak to běží normálně!!!! bez výpadku!!
 
Citovat
me nic takoveho moje playlisty nedelaly ani nedelaji, takze chyba bude asi v playlistu
 
Citovat
Můžeš vyzkoušet tento!!! na KII mám plnou verzi IPTVpro přehrávač

tak nevím pustil jsme to na PC tam to jde v pohodě ten samý kanál ze stejného playlistu a ten samý kanál na KII v plné verzi přehrávače se to vždy chvilku běží pak se to sekne a vrátí na seznam.....to nechápu!!


Přiložené soubory
.m3u   mix.m3u (Velikost: 222,18 KB / Stažení: 96)
 
Citovat
  


Přejít na fórum:


Prochází: 1 host(ů)