• Vítejte na XBMC-Kodi.cz
  • Česko-slovenská komunita fanoušků XBMC/Kodi
Vítejte návštevníku! Přihlášení Registrace


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Aktualizace fóra na myBB v1.8.8
#1
V průběhu dopoledne a poledne byla provedena aktualizace fóra na nejnovější verzi myBB 1.8.8.

V souvislosti s touto aktualizací byl odstraněn kalendář v záhlaví a místo něj byla přidána funkce "Nepřečtené", která zobrazí příspěvky, které máte od poslední návštěvy ještě nepřečtené. Tuto funkci můžete najít jak přímo nahoře v liště nebo úplně dole v patičce.

V případě, že naleznete nějaký problém, nebojte se jej hlásit v tomto tématu.
 
Citovat
#2
Díky moc za úpravu.
Nebyla by ještě možnost zde integrovat vkládání slideshow ? Díky imgur tu máme spousty hluchých odkazů 8 .
 
Například : https://community.mybb.com/mods.php?action=view&pid=388

Samozřejmě s limitací na počet a velikost obrázků.
RPi 4B - LibreELEC
RPi Zero W - LibreELEC
 
Citovat
#3
Bohužel není funkční web s náhledem, jak daná funkce vypadá. Navíc ten rok 2015 také nebudí moc důvěru v průběžně aktualizovaný plugin.
 
Citovat
#4
Jen se ptám, nemám žádnou zkušenost s myBB. Asi ideálně kdyby to šlo bez pluginu nějakou úpravou, kdy při vkládání obrázků se zvolila jednoduchá forma slideshow. Pokud to neleze, tak nemá cenu řešit a bude to lepší nechat v současném stavu.
RPi 4B - LibreELEC
RPi Zero W - LibreELEC
 
Citovat
#5
Stran "hluchých odkazů" - ony nejsou úplně hluché, stačí kliknout na nápis "Imgur" v levém horním rohu a je možno se dostat na dané album.
Pevně věřím, že Imgur situaci s náhledovými alby vyřeší a vše se vrátí opět do normálu. Problém jim zřejmě dost zamotal hlavu - inovace automaticky vždy neznamená směr k lepší funkčnosti, dle mne to letos s těmi všemi novinkami dost přehánějí.
Pokud náprava nebude, pokusím se to nějak ošetřit jinou cestou - hlavně obrazové návody a ukázky skinů ...

Doufám, že má Imgur alba sem v dobré víře daná a v současné době bohužel nefunkční (ne mou vinou), nejsou zdejším uživatelům příliš velkým trnem v oku  8 8 Pokud ano, prosím ještě o strpení a posečkání na reakci Imguru. Děkuji !
S905X 2/3 → CE 20 \ RPi4 → LE 19 \ HTPCLE 18 \ NAS Synology DS212J/DS220+ \ Vero 4K+ → OSMC 19
 
Citovat
#6
Petrvald: cokoliv, co pomůže vylepšit fórum je samozřejmě vítáno. Nemusíte se ostýchat dávat své náměty, ale vždy je vhodné si ověřit, zdali není daný plugin moc starý a případně, aby šlo i předem ověřit, jak daná funkce vypadá.

Rossi D: pravdou je, že to už trvá dost dlouho, jestli na to nekašlou.
 
Citovat
#7
Nemyslím, kontaktoval jsem podporu a zaslal jim i pár odkazů na nefunkční alba pro názornost (zaslal jsem i odkazy z forum.kodi.tv) - odpověď zněla, že problém řeší .... Samozřejmě nesedím s nimi u stolu, za ruku je nedržím a bičem je také nehoním ....
S905X 2/3 → CE 20 \ RPi4 → LE 19 \ HTPCLE 18 \ NAS Synology DS212J/DS220+ \ Vero 4K+ → OSMC 19
 
Citovat
#8
Rossi díky za snahu, snad to daj do kupy. Počkám do konce roku, pokud se ze strany imgur nic nezmění , tak budu editovat.....
RPi 4B - LibreELEC
RPi Zero W - LibreELEC
 
Citovat
#9
.... i já a že toho tu mám  12 , bohužel náhrada za tato náhledová embed alba asi neexistuje (nebo jsem ji nenašel) - tím je zřejmě Imgur jedinečný a bohužel i vyjímečný (a hřeší na to)  8
S905X 2/3 → CE 20 \ RPi4 → LE 19 \ HTPCLE 18 \ NAS Synology DS212J/DS220+ \ Vero 4K+ → OSMC 19
 
Citovat
  


Přejít na fórum:


Prochází: 1 host(ů)