• Vítejte na XBMC-Kodi.cz
  • Česko-slovenská komunita fanoušků XBMC/Kodi
Vítejte návštevníku! Přihlášení Registrace


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zpětné přehrávání TV na Kodi
#1
Zdravím

V domácí síti mám 3x TV, 1x MacMini, 2xRaspberryPi, několik NTB a tabletů. K jedné TV je zapojen MM s nainstalovaným KODI, k ostatním TV jsou připojeny RaspberryPi (aktuálně je na nich PLEX, ale bývalo tam také KODI. Jednoho dne ale přestal fungovat přístup na disky, které jsou v MM, takže jsem musel na MM také nahrát PLEX server a řeším to takto).

K MM jsou připojeny externí disky a na nich je multimediální obsah, který přehrávám právě na zmíněných RPi, respektive na TV.

Můj dotaz zní, zda existuje nějaká možnost, abych k MM připojil TV Tunery a ty by streamovaly program pro ostatní TV v domácnosti. Předpokládal jsem několik tunerů (vždy jeden na jeden multiplex). Kdyby se to povedlo, existuje i nějaká možnost provázání s datovým úložištěm a ukládání jednotlivých streamů na disk s požností zpětného přehrávání TV na jednotlivých TV.

Tedy zjednodušeně: Lze udělat z jednoho počítače v domácí síti server nejen pro data, ale mimo jiné jako serverový stream pro TV a zároveň, aby byla možnost záznamu jednotlivých multiplexů a následně jejich spouštění na klientech v síti?
 
Citovat
  


Příspěvků v tématu
Zpětné přehrávání TV na Kodi - od Gooo - 01.12.2016, 14:31

Přejít na fórum:


Prochází: 1 host(ů)