• Vítejte na XBMC-Kodi.cz
  • Česko-slovenská komunita fanoušků XBMC/Kodi
Vítejte návštevníku! Přihlášení Registrace


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sosáč - automatické přehrávání dalších dílů
#7
Zdravim vas priatelia.

Som novacik ohladom Kodi ale nejake zaklady mam ,cize viem sa prebojovat ktomu ako co kde nastavit a pisanie na fora s prosbou o radu je posledne co robievam,iba ked si sam neviem rady :) A teraz priznavam si rady neviem.

Moj problem spociva v tom ze aj po nastaveni automatickeho prehravania videa (prehrat auto dalsie video) sa vobec nic nedeje a zobrazi sa menu. Mam Kodi na adroid TV Sony kdl??? android TV ,Kodi Paradox Christmas family build. Funguje tak akurat rychle prehravanie,stop,play a nefunguje ani preskocenie na dalsie video. neviete mi poradit ako na to aby sa to nejako rozbehlo? Kedze ako pozeram tak v tejto teme je asi rozoberany problem v PC nie v android TV.


A dalsie daju sa nejako pridavat addony do listy naspodku? Napr.do ponuky Kids by som chcel pridat nejake dalsie napr.AngryBirds a ine toons. Presiel som cele nastavenie ale takuto moznost som tam nenasiel,alebo prehliadol :)

Dakujem za kazdu odpoved ,pripadne link na tomto ,pripadne inom fore co by ma vedel posunut dalej
 
Citovat
  


Příspěvků v tématu
RE: Sosáč - automatické přehrávání dalších dílů - od mirro - 18.12.2016, 17:19

Přejít na fórum:


Prochází: 1 host(ů)