• Vítejte na XBMC-Kodi.cz
  • Česko-slovenská komunita fanoušků XBMC/Kodi
Vítejte návštevníku! Přihlášení Registrace


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Problém s Kodi 16.1 po přeinstalaci
#5
Dky PetrM za odkaz na nastavení vzledu, je to opravdu jednoduché, až se jako začátečník nabažím lovením nových tv kanálů a dalších možností Kodi, tak pak teprve pořádně prostuduji ovládání. Tak včera jsem znovu odinstaloval Kodi na PC a v appdatech smazal složku se zkomoleným názvem účtu PC , kterou vytvořil Kodi s názvem účtu PC - JoL'lka, můj účet je PC - Jožka. V apdatech jsem hledal nové složky podle datumu a ve složce s mojím účtem jsem našel v Roaming-ProdutData 4 nové složky- nastavení konfigurace - asc8Stat, asc10Stat, sd5Stat a un6Stat a jednu StatCache-Data Base File, které jsem jako laik nenašel odvahu smazat. Znovu jsem nainstaloval Kodi 16.1 a zjistil, že nejde otevřít víc repozitářů, než předtím.
Dnes další hledání v appdatech a byla tam opět vytvořená zkomolená složka se jménem účtu od Kodi a po důkladném hledání jsem objevil složku měsíc starou, což nechápu -XMBCFOUNDATION.KODI. Tak jsem obě složky smazal a s velkým očekáváním opět nainstaloval Kodi. No a hrůza děs, zas je to jen horší.
Takže buď za to může ta diakritika v mém účtu, nebo ty konfigurační složky v ProductData, nebo obojí. a teď jsem v pytli....
Kodi na PC potřebuji, už ho mám propojený s TV a noťas budu používat na chatě. Tož co tím.....
 
Citovat
  


Příspěvků v tématu
RE: Problém s Kodi 16.1 po přeinstalaci - od queen - 01.3.2017, 21:36

Přejít na fórum:


Prochází: 1 host(ů)