• Vítejte na XBMC-Kodi.cz
  • Česko-slovenská komunita fanoušků XBMC/Kodi
Vítejte návštevníku! Přihlášení Registrace


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Problém s Kodi 16.1 po přeinstalaci
#7
Tak jsem postupoval podle toho návodu, složku s Kodi v Appdata- Roaming odstranil, ale opět Kodi vytvořil v users vedle složky s mým účtem PC-Jožka novou složku, znovu se zkomoleným názvem účtu PC-JoĽľka, která obsahovala 1 složku - addon data a v ní je : plugin.video. echoplayer, další pak eredivise-live, javstream, mmlive, mbcnliveextra a oxygen trakt-list-manager. Znovu jsem odstranil i tuto složku, ale opět to nepomohlo a v Kodi mně zase nefunguje, tak jako předtím, např. Addon Installer, Gloobe, Phoenix, Sportsdevil a spoustu dalších. Takže už asi zbývá jen ta diakritika v názvu účtu. Už mně to opravdu naštvalo a než furt bojovat s PC a trávit u něj zbytečně další hodiny instalacemi a odinstalacemi Kodi, tak si pořídím Rapsbery PI 3, který budu moct využít i na chatě. Kodi mistrovi PetrM moc děkuji za rady, jen bych byl rád, kdybys mně napsal, jestli mně Rapsbery doporučuješ, nebo jestli je v podobné cenové relaci něco lepšího.

Ještě musím opravit údaj o počtu složek v tom zkomoleném účtu PC-JoĽľka, byly v něm složky : Appdata, Roaming, Kodi, Userdata a addon data s pluginy. Protože v notebooku Kodi vytvořil jen 1 složku v Apdatech tam, kde má být, tak v tom PC je něco špatně.
 
Citovat
  


Příspěvků v tématu
RE: Problém s Kodi 16.1 po přeinstalaci - od queen - 03.3.2017, 0:42

Přejít na fórum:


Prochází: 1 host(ů)