• Vítejte na XBMC-Kodi.cz
  • Česko-slovenská komunita fanoušků XBMC/Kodi
Vítejte návštevníku! Přihlášení Registrace


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Při přehrávání filmů bliká obraz do zelena
#12
BoroSK: Na A95X jsem šel zpátky na Android 6. Včera mě to donutilo. Začalo se mi srát úplně všechno. Jde o to, že ty první A95x co vypustili ( jako mám já od prosince 2016 model B7N ) byly s továrním Androidem 5. Pokud do toho narveš Nugetu 7 tak je video v koncích. Je tam špatný ovladač na refresh rate a RGB, který B7N neumí zpracovat. 2 dny zpátky jsem prolézal fóra a na několika to tam zmiňovali. To co jsem tahal ( ten plug/codec ) bylo z nějakého fóra, kde byly samé custom hovadiny, ale říkám včera mi to začalo dělat úplně hrozně na čemkoliv co jsem pustil - Scinema - IPTV - Youtube.........
Plácnul jsem tam tovární Android 6 ( po změně přišel okamžitě nějaký FW update přes 400MB ) a jede to teď vše bez problémů.
Ty novější A95X R2 a vyšší už jedou na Nugetě 7 v pohodě. Má ji kolega v práci a nestěžuje si. Ona už má myslím Android 7 od výroby.
EDIT: A to jsem i včera před tou změnou zjistil, že s tím Androidem 7 mi vůbec nefungovala Wi-Fi! Na Android 6 jede.
Pokud by jsi potřeboval ten Android 6, mám ho na disku. Je to na model A95X B7N 2/16gb - wifi ap6330. Někam bych ti to plácnul ( 616MB ). Postup instalace stejný jak jsem psal vedle pomocí SD karty.
 
Citovat
  


Příspěvků v tématu
RE: Při přehrávání filmů bliká obraz do zelena - od predator.1 - 29.6.2018, 17:28

Přejít na fórum:


Prochází: 3 host(ů)