• Vítejte na XBMC-Kodi.cz
  • Česko-slovenská komunita fanoušků XBMC/Kodi
Vítejte návštevníku! Přihlášení Registrace


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Problém Kodi android a NAS DS216j
#4
Potrebujem sa dostať na spoločnú databázu mySql pomocou android tv sony .... všetko sa mi podarilo vyriešiť...

EPG  :   zle zadaná cesta
Ikony a náhľady  :  pridať sietové umiestnenie-windows samba-názov serveru:ds216j-karci78-zdieľaný adresár : shared_data-meno a heslo zadané...po tomto sa stiahli ikony iptv,začalo fungovať obľubené položky aj obrázky a fanarty v databáze

pretrvávajúci problém : po odkliknutí filmu v databáze mi napíše "subor už nieje dostupný,chcte ho odstrániť z databázy? " popritom som si adresár a podadresáre s filmami na NASe pridal ako zdroj videa a tam to ide bez problémov...

PS: ak som zadal cestu k playlistu iptv,tak som išiel cestou smb://ds216j-karci78/Shared_Data/KODI/IPTV ale po vybratí playlistu mi už v simple iptv clientovi ukáže smb://karci78:heslodonasu@ds216j-karci78/a tak dalej....

Asi to má definované takto,aj s tým heslom,ale filmy majú ako zdroj iba čisto samba adresu a už je tam problém...
S týchto všelijakých protokolov a zdielania som blbý,nerozumiem tomu poriadne...to bude zase morda to nastaviť...

Dakujem za každú radu a pomoc...
 Sony bravia Android TV Android 9 ,Kodi 20.2 Nexus ,NAS Synology DS216j, 
 
Citovat
  


Příspěvků v tématu
RE: Problém Kodi android a NAS DS216j - od karci78 - 24.3.2017, 2:36

Přejít na fórum:


Prochází: 2 host(ů)