• Vítejte na XBMC-Kodi.cz
  • Česko-slovenská komunita fanoušků XBMC/Kodi
Vítejte návštevníku! Přihlášení Registrace


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
RPi-zapojení IR přijímače aneb zprovoznění jakéhokoliv ovladače
#6
@pavel56 Zkus si přemapovat tlačítka v lircmap.xml. Default je v Kodi adresáři .../kodi/system/lircmap.xml, pokud budeš chtít něco přemapovat, tak by tvůj soubor měl být umístěno v Home adresáři .../.kodi/userdata/lircmap.xml. Nejsem si jistý, jestli ti to KEY_O projde, v životě jsem o takovém kódu neslyšel, ale za vyzkoušení nic nedáš. 

Ten princip přemapování je snad jasný z příkladu mého lircmap.xml souboru, který přikládám.

Toho mého mapování si nevšímej, to je taková divočina kvůli kompatibilitě s předhcozími media centry, která jsem měl. Smaž to vytvoř si tam jen to jedno, co potřebuješ pro to tvoje KEY_O.

EDIT: Jo a ta tvoje poznámka, "připadá mi to, že něco nefunguje v základním skinu který používám" je úplně mimo. Skiny a DO spolu nemá absolutně nic společného.
EDIT2: Už jsem pochopil ten KEY_O. Teď jsem si pročetl celé vlákno. Zatím jsem pracoval pouze s klasickým MCE ovladači a tam se takové kódy neobjevovaly.
 
Citovat
  


Příspěvků v tématu
RE: RPi-zapojení IR přijímače aneb zprovoznění jakéhokoliv ovladače - od JiRo - 04.6.2018, 19:23

Přejít na fórum:


Prochází: 1 host(ů)