• Vítejte na XBMC-Kodi.cz
  • Česko-slovenská komunita fanoušků XBMC/Kodi
Vítejte návštevníku! Přihlášení Registrace


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Po nainstalovani Sosaca sa nemozem pripojit na Synology cez SMB
#1
Caute pouzivam KODI 17 na RPI 3
Doteraz som nemal nainstalovany Sosac addon kodi som mal spojene iba s NAS Synology a vsetko islo OK.
Nedavno som nainstaloval Sosac a hned po nainstalovani som nastavil ulozenie streamov do kniznice presne podla tohto navodu.

Potom sa zacali indexovat filmy. Po nejakej dobe cakania som si chcel spustit video z mojho NASu (pocas indexovania) ale neslo mi to - zobrazila sa chyba "operation not permitted" myslel som si ze to je preto ze prebieha indexacia a RPI nestiha indexaciu + prehravanie.
Tak som aspon vyuzil cas ked som musel cakat a zistil som ze cez doplnok sosac sa da aj stahovat. Chcel som teda v nastaveniach doplnku upravit cestu adresara pre stahovanie do NAS. Pocas zadavania prihlasovacich udajov do adresara som ale zistil ze sosac addon ma zrejme problemy spravne precitat diakritiku v prihlasovacom mene.

Tak som pre istotu zmenil prihlasovacie meno priamo v admin rozhrani NAS a potom som v KODI vymazal aj NAS adresar so starym prihlasovacim menom s tym ze som ho mal v umysle znovu ulozit do KODI vratane noveho prihlasovacieho mena po tom ako sa dokonci indexacia sosaca.

Takze som pockal na dokoncenie indexovania a potom som znova skusil ulozit do KODI cestu k NAS adresaru vratane login udajov. Lenze ani potom nebolo mozne spojit KODI s NAS - Operation not permitted

Na ostatnych zariadeniach mi spojenie s NAS funguje. NAS a KODI su v rovnakej pracovnej skupine. Filmy zo Sosaca tiez funguju.

Mate nejaku radu ako mam znova prepojit KODI s NAS?

Este doplnim ze Sosac addon som instaloval z repozitara XBMC-KODI.cz
 
Citovat
  


Příspěvků v tématu
Po nainstalovani Sosaca sa nemozem pripojit na Synology cez SMB - od googler1 - 06.4.2017, 16:30

Přejít na fórum:


Prochází: 1 host(ů)