• Vítejte na XBMC-Kodi.cz
  • Česko-slovenská komunita fanoušků XBMC/Kodi
Vítejte návštevníku! Přihlášení Registrace


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
RPI pro dvě TV
#13
@astv Nevím, zda tvá odpověď byla reakcí na můj příspěvek, ale následovala hned poté, takže zřejmě ano. Ani náhodou jsme nepsal o tom, že by výrobek, který jsi anoncoval mohl být nekvalitní. To si netroufám posoudit. Ale proto nepíší. Chci jen zopakovat, co jsem napsal už poprvé. Že si Číňané občas vymýšlí. A v případě toho tvého výrobku zcela jednoznačně. Píší na web-u, že je to "HDMI Splitter" a on to splitter rozhodně není. Je to prostý přepínače 1 z 5. A to je zatracený rozdíl. V tomto ohledu se některé jejich shopy k označování staví hodně laxně. Píší do názvů plno hesel a zkratek tak, aby jim hit-y ve vyhledávačích přivedly maximum zákazníků.

Všimni si, co všechno v záhlaví toho záznamu e-shopu je. Plno "klíčových slov", která lákají zákazníky skrze vyhledávače a mezi nimi, jakoby náhodou a jako bonus dvě, která rozhodně nemluví pravdu  "5 Port HDMI Splitter Hub Box Auto HDMI Switch 5 In 1 Out Switcher"

Takže proč u přepínače nenapsat, že je to HDMI Splitter když vědí, že se splitter-y prodávaní asi tak 3x častěji, jak přepínače a že jim to tedy přivede víc zákazníků. To, že si občas někdo koupí něco, co vlastně nepotřebuje, to je už tolik netrápí. Měl si to, zákazník, přečíst lépe, pozorněji a celé až do konce.  1

A teď si představ někoho, kdo dostane radu, aby si koupi HDMI Splitter. Najde si tento výrobek na Ali Expressu. 2x si to zkontroluje. Ano, je tam napsáno "HDMI Splitter". Cena dobrá, pokud si počká 30 dnů, tak doprava zdarma a výsledek? Další krám v šuplíku.

Takže o tom byl můj příspěvek.
 
Citovat
  


Příspěvků v tématu
RE: RPI pro dvě TV - od jeffry.j - 07.12.2017, 20:13
RE: Pripojenie 2 tv príjmačov k Rpi3 - od JiRo - 26.3.2017, 17:41
RPI pro dvě TV - od terzdek - 11.4.2017, 2:01
RE: RPI pro dvě TV - od PetrM - 11.4.2017, 6:55

Přejít na fórum:


Prochází: 1 host(ů)