• Vítejte na XBMC-Kodi.cz
  • Česko-slovenská komunita fanoušků XBMC/Kodi
Vítejte návštevníku! Přihlášení Registrace


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
RPI pro dvě TV
#14
JiRo.
Nemá cenu se hádat a už vůbec nechápu, před čím varuješ? Já chápu to původní založené téma jako člověka, který má dva televizory a střídavě se na něco přes KODI dívá někde jinde. Když se s manželkou shodnou, dívají se oba na televizi v obýváku, když se neshodnou, vyhodí ho manželka od televize v obýváku ( protože v televizi jde Emanuela ) a on si to chce pustit někde v jiném pokoji. A v tom případě mu stačí i ten přepínač.
Já to ostatně jako přepínač používám. Mám na televizoru jen dva sloty HDMI a jeden používám na satelit, do druhého jsem zasunul vývod právě z toho "přepínače, kam jsem přivedl HDMI z PC a HDMI z Raspberry. Používám to šest měsíců k naprosté spokojenosti, protože je to napájený "přepínač" a nemá tudíž žádnou ztrátu. A předpokládám, že ten původní autor příspěvku, kdyby to zapojil obráceně, úplně by mu to vyhovělo. Napsal jsem mu i, aby konzultoval prodejce.
Jiná situace by nastala, kdyby chtěl jedním Raspberry posílat signál do dvou televizí současně, což možná Ty předpokládáš. To by pak asi potřeboval něco jiného, navíc se zesilovačem.
Ale tolik lidumilů, kteří dobrovolně zásobují signálem ze Sosáče své sousedy, já zase ve svém okolí neznám. Pokud Ti tohle doplnění vyhovuje, pak se hluboce omlouvám, že jsem ve své první odpovědi nepopsal problém vyčerpávajícím způsobem.
Pokud Ti nevyhovuje, tak bych ho, na rozdíl od Tebe, stejně varoval před nákupem u českých prodejců, pokud není s nimi v nějakém velmi přátelském vztahu. Pak platí, že vysolí nejednu stovku navíc, oproti tomu, kdyby to koupil v Číně.
-:)
 
Citovat
  


Příspěvků v tématu
RE: RPI pro dvě TV - od jeffry.j - 07.12.2017, 20:13
RE: Pripojenie 2 tv príjmačov k Rpi3 - od astv - 26.3.2017, 18:21
RPI pro dvě TV - od terzdek - 11.4.2017, 2:01
RE: RPI pro dvě TV - od PetrM - 11.4.2017, 6:55

Přejít na fórum:


Prochází: 1 host(ů)