• Vítejte na XBMC-Kodi.cz
  • Česko-slovenská komunita fanoušků XBMC/Kodi
Vítejte návštevníku! Přihlášení Registrace


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zmazenie duplcit / zmazanych filmov
#1
Information 
Ahojte,
v KODI som novy iba zopar dni, na uvod len tolko ze temu ktoru zakladam som skusal najst pomocou istych klucovych slov no nenasiel som tak ak tu existuje dufam ze mi moc nevynadate :)

Otazka:
Viem nejako preskenovat kniznicu aby mi KODI zmazal duplicitne nazvy filmov, alebo zmazal uz zmazane filmy z HDD, pripadne ked zle priradi film tak ho premenujem a nasledne sa zobrazuje stary aj novy nazov? Hladam ako hladam tu to neviem najst, na zahranicnom fore som tiez moc neuspel (ale skor kvoli jazykovej bariere)
Chcem sa teda spytat teda ako vyriesit tento maly problem.

Otazka 2:
Ked tak pisem napadol mi este jeden problem s ktorym bojujem, mam nejake filmy ktore chcem v blizkej buducnosti vidiet ale chyba mi nejaka moznost oznacenia tipu "chcem vidiet" aby sa mi to nasledne aj zobrazilo v hlavnom menu, problem som docasne vyriesil tym ze som film zapol, pretocil a vypol aby sa zobrazil aspon ako medzi rozpozeranimi.
Vedeli by sme vyriesit aj toto nejakym addonom?

Otazka 3:
Ale mi to ide, tak este jedna otazocka viem nejako rozsirit pocet filmov v lajnach v hlavnom menu? Najnovsie pridane, rozpozerane, nahodne filmy aby sa mi ich tak zobrazilo viac ako 15? Da sa tato hodnota navysit naprikald na 30? (hlavne kvoli tym filmom co som si oznacil ako chcem vidiet v  otazke 2)


Dakujem za rady, tipy. Neviem este aka je tu komunita ale ocakavam inteligetne odpovede a rady, pripadne na presmerovanie ak sa tu nieco z toho riesilo.
 
Citovat
  


Příspěvků v tématu
Zmazenie duplcit / zmazanych filmov - od Tituss - 18.4.2017, 1:45

Přejít na fórum:


Prochází: 1 host(ů)