• Vítejte na XBMC-Kodi.cz
  • Česko-slovenská komunita fanoušků XBMC/Kodi
Vítejte návštevníku! Přihlášení Registrace


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
OpenElec/Libreelec problem s prehravanim filmu z NAS
#3
PetrM: Zalohu jsem provedl v nastaveni, presnou cestu ted nevim, mam PC jinde nez TV, nicmene bylo to v menu kde je nasledne Obnovit zalohu a pak Soft a Hard reset. Ulozil jsem ji do Moje_synology coz je nazev NAS. Pak jsem dal Obnovit zalohu ze stejneho menu, ale ve vyse zminenem adresari ji nenasel, ani ve storage/backup. Na flesku jsem zalohu nenahral.
Nejde prehrat filmy, ktere predtim 100% prehrat sly, napriklad prvni dily pate serie Prison break, film Time to Kill apod. Poprve to zadnou hlasku nevyhodi, po druhem pokusi to vyhodi hlasku, ze se nepodarilo jednu nebo vice polozek prehrat a ze je vice informaci v protokolu. Tam jsem ale nic nenasel, jen zpravu, ze posledni spusteni KODI probehlo v poradku.
Problem s vypnutym zvukem jsem nehledal, protoze to neresi situaci, to byla jen pricina proc jsem to resetoval. Nicmene i tak mi to u druheho RPi3 nefunguje a to potrebuji vyresit.

v Nastavení přehrávače -> Jazyk je nastaven jazyk uzivatelskeho rozhrani, pak volby pisma a v dalsi polozce jen moznosti stahovani titulku. Ja ale titulky mam u kazdeho filmu. Navic pred resetem to na puvodnim RPi3 normalne fungovalo (s OpenElec)
 
Citovat
  


Příspěvků v tématu
RE: OpenElec/Libreelec problem s prehravanim filmu z NAS - od Furat - 24.5.2017, 22:50

Přejít na fórum:


Prochází: 1 host(ů)