• Vítejte na XBMC-Kodi.cz
  • Česko-slovenská komunita fanoušků XBMC/Kodi
Vítejte návštevníku! Přihlášení Registrace


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
LibreElec NUC jako tvheadend server
#8
@tdanicek Díky tvému dotazu jsem si v tom konečně udělal jasno. Pohrál jsme si s tím a mám ještě pár postřehů, které se ti budou určitě hodit:
  • Pokud se smaže soubor s právě probíhající nahrávkou, tak to addon vyhodnotí jako ukončení nahrávání a zachová ze korektně tak jak má
  • V nastavení do položky  Monitored Ports se při zadání více portů jako oddělovač může použít mezera. Jiné oddělovače jsem nezkoušel.
  • Při zadání portu 9982 se blokuje vypnutí, pokud je aktivní alespoň jeden klient Kodi se spuštěným PVR Tvheadend a připojením k Tvheadend serveru. Testoval jsem to jak s Kodi (LibreELEC i W10), tak s TVH na Androidu. Neplatí to pro PVR, které běží na v LibreELEC kde je Tvheadend server.
  • U TVH nestačí jen ukončení, je ho třeba vyhodit z paměti. Tedy alespoň u mého Honor 5X s Androidem Marshmallow to tak funguje.
  • Při zadání portu 9981 se blokuje vypnutí, pokud je zobrazena alespoň jedna stránka GUI Tvheadend server ve webovém prohlížeči.
  • Pro odblokování vypnutí pro port 9981 je třeba ukončit všechny instance prohlížeče na daném počítači, který vypnutí blokuje. Bude to asi hodně záviset na systému a prohlížeči. Já to zkoušel na W10 s Chrome a dokud jsem neukončil všechny běžící instance prohlížeče na kterém byla stránka GUI Tvheadend alespoň jednou zobrazena, tak se vypnutí stále blokovalo.
  • Korektní vypnutí, které zajistí správné spuštění pro nahrávání, samozřejmě nefunguje pro příkazy pro vypnutí (uspání) v Yatse. Kdo chce používat Yatse, musí LibreELEC vypínat pouze přes "Vypínací menu".
 
Citovat
  


Příspěvků v tématu
RE: LibreElec NUC jako tvheadend server - od JiRo - 10.6.2017, 21:06

Přejít na fórum:


Prochází: 1 host(ů)