• Vítejte na XBMC-Kodi.cz
  • Česko-slovenská komunita fanoušků XBMC/Kodi
Vítejte návštevníku! Přihlášení Registrace


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Browser pro OpenElec
#11
Zapojím se do diskuse o web browseru v Kodi.

Pořídil jsem zkušenost s předcházejícím mediálním centrem, kde web browser byl. Tedy ono to bylo spíše jen renderovací jádro použité v pluginu. Rozhodně jsem plugin nepoužíval ke klasickému surfování. Na to, stejně jako @Rossi D, používám jiná zařízení. Ale na jednu funkci jsem si zvykl. Stejně jako na Kodi tam běžely headline z RSS rozhraní webových stránek. Po navolení příslušené funkce se zobrazil seznam aktuálních zpráv (co právě běžely v headline) a po najetí na příslušný řádek se zobrazil stručný textový výtah zprávy. Po výběru řádku se spustil plugin s gecko renderovacím jádrem a ten zobrazil příslušnou webovou stránku. Ano, dalo se tam i surfovat, mělo to i další funkce, ale ty jsem nepoužíval a daly se jednoduše v nastavení pluginu vypnout. Takže pouze jednoduchý řetezec funkcí: zobrazit seznam zpráv - vybrat zprávu a přečíst si její stručný výtah - zobrazit webovou stránku. Kdyby to takhle fungovalo v Kodi, bylo by to podle mne ideání. Žádné surfování, jen ovládání přes kurzorové klávesy a Enter, případně PgUp (Prog+), PgDown (Prog-), ... Skoro si říkám, jestli bych se do toho neměl pustit a takový add-on napsat i pro Kodi.

Edit:
Možná by se to dalo zvládnout ve dvou krocích:
1. nejdřív add-on co jen zobrazí seznam zpráv a po najetí na zprávu zobrazí stručná textový výtah - ten, který obsahují RSS data
2. rozšířit o nějaké renderovací jádro, které by přes odkaz z RSS dat zobrazilo zdrojovou webovou stránku
Měl by někdo o takový add-on zájem? Nebo neví někdo, zda takový add-on už existuje?
 
Citovat
  


Příspěvků v tématu
Browser pro OpenElec - od johnyfly1 - 09.2.2016, 10:21
RE: Browser pro OpenElec - od Rossi D - 09.2.2016, 23:07
RE: Browser pro OpenElec - od ros - 09.2.2016, 23:32
RE: Browser pro OpenElec - od Rossi D - 10.2.2016, 10:34
RE: Browser pro OpenElec - od ge0rgecz - 25.4.2016, 8:46
RE: Browser pro OpenElec - od meda - 25.4.2016, 12:26
RE: Browser pro OpenElec - od S474N - 25.4.2016, 17:01
RE: Browser pro OpenElec - od Rossi D - 25.4.2016, 19:33
RE: Browser pro OpenElec - od Lucky005 - 25.4.2016, 21:13
RE: Browser pro OpenElec - od meda - 26.4.2016, 8:12
RE: Browser pro OpenElec - od JiRo - 28.5.2016, 12:48
RE: Browser pro OpenElec - od Rossi D - 28.5.2016, 13:10

Přejít na fórum:


Prochází: 1 host(ů)