• Vítejte na XBMC-Kodi.cz
  • Česko-slovenská komunita fanoušků XBMC/Kodi
Vítejte návštevníku! Přihlášení Registrace


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Upgrade na Kodi 16 a nefunkční nastavení
#11
(07.3.2016, 11:24)raenn Napsal(a): S474N: Ahoj v logu prave neni vubec nic.Stahuji tento repozitar:http://kodi-czsk.git v zip souboru na flesh pamet.Vlozim do USB na TV a spustim KODI najedu na instalaci doplnku ze ZIP archivu,doplnek se normalne nainstaluje a zadnou chybu nehlasi.Poze,ze byl doplnek povolen takze se to tvari uplne normalne.Pokud ale najedu na instalaci napr.doplnku Befun,Sleduj serialy...nemohu tam najit ani jediny CZSK doplnek.Jiz jsem to i x krat preinstaloval vcetne celeho KODI ale bez uspechu.Problem je zadny chybny log mi to nepise....Jsem sice KODI panic,ale instaloval jsem KODI jiz do Android telefonu,PC s Windows,salelitu s Linuxem ale vlasni TV me trapi :-D

Zdravím,
sice už jste to tu řešili skoro před rokem,ale vzhledem k tomu,že tu nevidím žádné řešení,tak to zkusím oživit...Mám totiž úplně stejný problém...Mám Philips 49PUS7150 android 5.1.1 a stejným způsobem mi nejdou z repozitáře instalovat české doplňky,vždy při pokusu instalace z repozitáře vyskočí hláška "Nelze se připojit k repozitáři"...zajímavé je,že zahraniční většinou jdou bez problému...Po dlouhém googlení jediné co jsem zjistil,tak přesně tento problém je u Philips TV častý,ale nikde jsem nenašel řešení...tak jestli by někdo věděl,budu moc rád za radu...děkuji.
 
Citovat
  


Příspěvků v tématu
RE: Upgrade na Kodi 16 a nefunkční nastavení - od ELIXIERE - 31.1.2017, 22:45

Přejít na fórum:


Prochází: 1 host(ů)