• Vítejte na XBMC-Kodi.cz
  • Česko-slovenská komunita fanoušků XBMC/Kodi
Vítejte návštevníku! Přihlášení Registrace


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
"S905 vs S912" návaznost na téma Kudy kam...
#21
Teď prosím tě nechci vyznít ošklivě, ale když už mi někdo posílá sz, tak by si měl povolit zasílání soukromých zpráv....
Protože už mě nebaví psát odpověď, kliknout na odeslat a vyhodí mi to error, že uživatel si vypnul SZ. Teď se to stalo znova Big Grin

Takže:

@vosay:
Ahoj, díky za tvé informace. Jen se zeptám, co konkrétně používáš ty? Pořád teda nevím, do čeho jít...o té S912 jsem něco četl ve smyslu, co jsi psal.
_____________________________________
Ahoj! :)

Jestli chceš čistý LibreELEC a 4K HDR, jdi do té S912 krabičky jako Vorke Z6, Khadas VIM2. Co se týče S912 tak chceš modely co mají DDR4 paměť (jako ty mnou jmenované), protože jsou znatelně rychlejší za tu samou cenu.

Nic jiného pro tyhle požadavky zatím není (Když nepočítám hodně drahý PC - Kaby Lake intel nebo GTX 1030 a zbytek PC k tomu a ještě musíš "hackovat" Kodi s externím přehrávačem), a vzhledem k tomu, že třeba ten Vorke Z6 stojí nějakých 1600kč se vším všudy (obchod geekbuying, gearbest.), tak si myslím, že není čeho se obávat.¨¨
Pokud to za rok třeba zaříznou a nedostane update na nějakou novější verzi LibreELECu, tak to cenově není nijak hrozné

(tohle je samozřejmě pro každého subjektivní  a ať si to zváží sám, ale proto to tady nikdo nedoporučuje na 100%, protože nechce dostat flame, že to za rok už nebude podporované třeba)
SZ nepoužívejte na dotazy, které se hodí pro všechny. Pouze pokud chcete abych něco někde doplnil, opravil.
_____
i3 Haswell + Arch Linux + Docker (Tvheadend + WG + Home-Assistant + Deconz + LetsEncrypt ) + Samba Share
Apple TV (Infuse, TvhClient), Apollo Lake Mini PC (Kodi 18.4)
 
Citovat
  


Příspěvků v tématu
RE: "S905 vs S912" návaznost na téma Kudy kam... - od marhycz - 14.12.2017, 11:03

Přejít na fórum:


Prochází: 1 host(ů)