• Vítejte na XBMC-Kodi.cz
  • Česko-slovenská komunita fanoušků XBMC/Kodi
Vítejte návštevníku! Přihlášení Registrace


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
DVB-T na Synology přehrávání v KODI
#14
Prosím o pomoc, neumím nainstalovat addon Tvheadend do KODI. Mám verzi 17.3 a ani v oficiálním, ani neoficiálním repozitáři není, zkusil jsem na https://github.com/tvheadend/tvheadend stáhnout v zip, ale nedaří se instalovat přímo ze souboru. addon pro HTSP clienta mám, vidím i PaRManagement, ale TVH server nevidím. Prosím, fakt si nevím rady.

EDIT: SuperRepo pomohl.
EDIT2: Závislost na os.libreelec.tv verze 7.0 nemohla být uspokojena. Začínám být zoufalý :-(
EDIT3: Stahuju libreelec a nahradím stávající OpenELEC

EDIT4: Libreelec to nakonec vyřešil, TVH jede. V mezidobí jsem zkousel Evolveo v PC a moc mě to nenadchlo :-( Ladění asi 30 minut, hodně se to kousalo. Jsem na stejné anténě, jak starý settopbox, ale aspoň to jelo. Do KODI se přihlásí, po přiřazení sítě a spuštění vyhledávání se korektně odpočítávají chybějící MUXy. Akorát vyhledávání v RPi trvá opravdu v řádu desítek sekund, než projede všechny MUXy. Při jednom hledání se mi na jedné frekvenci podařilo najít 8 služeb, ale nešlo s nimi nijak pracovat. Co mě zaráží, tak při editaci sítě nelze zadat ČR, vždy se vrátí hodnota na defaultní prázdné políčko. Zkouším hledat různé nastavení, ale už se neumím dostat ani do toho stavu 8mi sice nečinných, ale aspoň vyhledaných služeb. Dnes už to balím, zítra večer budu zkoušet znovu, pro jistotu zkusím i variantu Synology...
 
Citovat
  


Příspěvků v tématu
RE: DVB-T na Synology přehrávání v KODI - od matejekt - 08.2.2018, 21:00

Přejít na fórum:


Prochází: 1 host(ů)