• Vítejte na XBMC-Kodi.cz
  • Česko-slovenská komunita fanoušků XBMC/Kodi
Vítejte návštevníku! Přihlášení Registrace


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
S912 - jaký LibreElec a jak jste spokojeni
#1
Chci se zeptat majitelů "želez" s S912 jaký používají LibreElec a případně jaké nastavení používají a jak jsou spokojeni?

Když nebudu brát zřetel na to, že S912 pořád není to pravé ořechové ve vztahu k uvolněným knihovnám, chtěl bych alespoň názor někoho dalšího, kdo se s tím "pere" jako já...

...pořídil jsem Vorke Z6 za Rpi3, co se týče rychlosti resp hlavně prostředí v KODI a pro mne hlavně načítání bookletů k filmům z SC je to úplně jinde, ale...

Pořád se nemohu zbavit dojmu, že sledování filmů víceméně 1080p není úplně 100% plynulé jako mi to přišlo u Rpi3 (neměl jsem teda v té době srovnání). Nemyslím tím úplné záseky, filmu je v bufferu až dost, spíš tím myslím takové občasné mini cuknutí atd. asi mi rozumíte.

Vyzkoušel jsem zatím LibreElec 8.2.2.3 s KODI 17.6 a nyní mám LibreElec 8.90.11a s KODI 18. Pořád nad tím laboruju...mám i pocit, že s aktuální verzí i předchozí filmy chodí o trochu šetrněji, byť to není úplně 100% s vypnutou hardwarovou akcelerací u h264, byť by to měl být asi opak.

Opravdu mi to zatím kazí dojem z nového stroje, byť se na film nechá v pohodě koukat. Tak jestli jsem detailista anebo to prostě na tom S912 bude... LibreElec mám nainstalován v interní paměti.

Díky
Vorke Z6 - CoreELEC v9.2.2 - KODI v18.6 - skin Aeon Nox Silvo
Odroid N2 - CoreELEC v9.2.2 - KODI v18.6 - skin Aeon Nox Silvo
 
Citovat
  


Příspěvků v tématu
S912 - jaký LibreElec a jak jste spokojeni - od vosay - 15.1.2018, 9:31

Přejít na fórum:


Prochází: 1 host(ů)