• Vítejte na XBMC-Kodi.cz
  • Česko-slovenská komunita fanoušků XBMC/Kodi
Vítejte návštevníku! Přihlášení Registrace


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
VYŘEŠENÉ mikrolagy videí - S912
#13
Ahoj, díky moc za zájem a pomoc...

Hdmi kabel je ok, zrovna jsem ho právě měnil, protože zlobil zvuk z TV přes ARC. Kupoval jsem 2.0 a mám propojeno do AV receiveru, kde je vše 2.0 a TV má všechny hdmi také 2.0, tam by problém být neměl.

V AV receiveru tam tuším co píšeš není, mám tam hlavně zapnuto propouštění pro 4k. Jediné co se toho trochu týkalo, tak jsem psal při zakládání tohoto vlákna a to, že když jsem měl GUI v KODI nastaveno na 4k rozlišení, tak už to filmy níž nepřepínalo, takže film v 1080p "šel" do receiveru pořád jako 4k, jen se měnily Hz. To jsem právě bral jako rozhodující, ale postupem času a shlédnutí nějakého filmu je asi problém u toho fps filmů...

Je to zřejmě v kombinaci i s tou technologií TV, ale pořád mi tam nehraje ta HW akcelerace zapnuto/vypnuto, kdy buď hraje dobře to nebo to a bral bych, že na "zapnuto" vyredukuje ono 25fps a půjde v pohodě 23,976 fps, ale opak je pravdou, což jsem popsal víš. To vypínání/zapínání pak postrádá potenciál toho Amlogicu.

Řekl bych, že až budu na 99% tak přestanu bádat, ale díky tomu zapnutí/vypnutí hw akcelerace to tak nevidím :) Ještě jsem objednal jednu krabičku, potažmo pro kolegu, tak zkusím i tu. Ještě tam mám ten Xbox, zatím jsem jen nastavil a občas zkusil něco pustit, ale celý film jsem neviděl.
Vorke Z6 - CoreELEC v9.2.2 - KODI v18.6 - skin Aeon Nox Silvo
Odroid N2 - CoreELEC v9.2.2 - KODI v18.6 - skin Aeon Nox Silvo
 
Citovat
  


Příspěvků v tématu
VYŘEŠENÉ mikrolagy videí - S912 - od vosay - 04.2.2018, 11:25

Přejít na fórum:


Prochází: 2 host(ů)