• Vítejte na XBMC-Kodi.cz
  • Česko-slovenská komunita fanoušků XBMC/Kodi
Vítejte návštevníku! Přihlášení Registrace


Hodnocení tématu:
  • 1 Hlas(ů) - 5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Základní konfigurace Tvheadendu pro DVB-S/S2
#2
Již jsem se tu kdysi ptal, zeptám se tedy opět Tebe "kovaného" ..... Doma je několik "spících" linuxových STB plus podobný počet (o něco vyšší) Kodi zařízení, které využívají stream kanálů z těchto set top boxů (TV je již sledována v celé domácnosti pouze přes Kodi). Je lepší stav ponechat tak jak je, kdy si každý multimediální stroj "přivlastnil" jeden STB (občas/zřídka se o něj i dělí), nebo to vše "obalit" do Tvheadendu a spravovat to nějak centrálně (například na NASu)? Je mi jasné, že by to šlo vyřešit zcela jinak a stroje následně prodat, to se mi však nechce ... Mělo by vůbec Tvheadend řešení nějakou výhodu oproti současnému stavu, dosáhl bych nějakých významných plusů ? Tvheadend jsem nikdy nepoužíval a je tedy možné, že výše uvedené dotazy jsou zcela mimo mísu - pokud ano, omlouvám se i za tento zbytečný příspěvek ....
S905X 2/3 → CE 20 \ RPi4 → LE 19 \ HTPCLE 18 \ NAS Synology DS212J/DS220+ \ Vero 4K+ → OSMC 19
 
Citovat
  


Příspěvků v tématu
RE: Základní konfigurace Tvheadendu pro DVB-S/S2 - od Rossi D - 04.2.2018, 19:57

Přejít na fórum:


Prochází: 1 host(ů)