• Vítejte na XBMC-Kodi.cz
  • Česko-slovenská komunita fanoušků XBMC/Kodi
Vítejte návštevníku! Přihlášení Registrace


Hodnocení tématu:
  • 2 Hlas(ů) - 3.5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Apple TV - Mall.TV/iVysílání/Prima Play pro tvOS
#1
Video 
Ahoj, 
nejedná se přímo o video doplňky ke Kodi, ale přišlo mi to jako nejvhodnější místo, protože tu je živá komunita konzumačů audia/videa :)

Vytvořil jsem nativní aplikace pro Apple TV. Jedná se o neoficiálního klienta pro iVysílání ČT a neoficiálního klienta pro Prima Play. Nechci tím duplikovat práci lidí, kteří pracují na skvělých doplňcích pro Kodi, ale pokud se ocitáte zrovna v situaci, kde máte/rozhodujete se o koupi Apple TV a hledáte další přínos oproti pouze Kodi zařízení, přijdou mi tyhle appky jako mnohem rychlejší na ovládání, než v Kodi rozhraní. 



Mall.TV pro tvOS umí: 
  • Přehrávání obsahu, včetně živých streamů jako Slow.TV
  • Vyhledávání
  • Větší interaktivita oproti předchozím aplikacím (refresh aplikace při vrácení do aplikace, změna obsahu podle výběru kategorie pořadů)

Aktuální verzi považuji za vcelku hotovou. (verze 0.9) Zbývá implementovat jen 1-2 obrazovky a řazení dle nejnovější epizody, nebo chronologicky

Ukázka aplikace: 

           
           

GitHub - https://github.com/MarhyCZ/malltv_tvOS/

Kde ji získám?
  • Naprosto stejným způsobem jako další aplikace. Mohu vás přidat buď do programu TestFlight pro beta testování, nebo si aplikaci můžete v Xcode zkompilovat sami ze zdrojových kódů na GitHub repozitáři.



iVysílání pro tvOS umí: 
  • Achiv
  • Živé vysílání když je dostupné
  • Řazení dle abecedy, data
  • Doporučená videa na hlavní stránce 
  • Náhledy videa při rychlém scrubbingu
  • Přepínání snímkové frekvence TV
  • Pokud je pořad v živém vysílání dostupný celý, přehraje se od začátku, takže nic nezmeškáte

Ukázka aplikace:


GitHub - https://github.com/MarhyCZ/ivysilani_tvOS/

Kde ji získám?

ČT mě po měsíci ignorace (4 emaily na všechny možné oddělení, + telefonát každý druhý den Big Grin ), sdělila, že nemají prostředky na vývoj a údržbu další aplikace, přesto, že jim nabízím celý kód. A sám to bohužel vydat nemohu kvůli tomu, že iVysílání obsahuje i pořady, které nepatří ČT. Tedy na App Store se nedostanu.
  • Tímto kdokoliv, kdo vlastní Apple TV a chce aplikaci zkusit, napište mi do PM váš Apple účet a mohu vás přidat do TestFlightu
  • Případně si aplikaci můžete přes XCode zkomplikovat sami z mé GitHub stránky. Aplikace obsahuje pouze loader, který stáhne javascript z GitHubu, takže je stále aktuální bez potřeby aktualizace na vaší straně (znovu kompilovat nové verze). Jednou ji zkompilujete na Apple TV a o víc se nestaráte. (dokud nevyprší váš certifikát)

Aplikaci hodlám udržovat. Zatím fungovala několik měsíců bez zásahu, ale kdykoliv může dojit na straně ČT ke změně API (o kterém asi těžko budu informován) a úprava mi pak může chvilku trvat :)



Prima Play pro tvOS zatím umí: 
  • Přehrávání obsahu, který je dostupný bez registrace
  • Živé vysílání 
  • Možnost se přihlásit na účet Prima PLAY (pro sledování zablokovaných pořadů)
  • Vyhledávání

Ukázka aplikace:
           

Kde ji získám?
  • Naprosto stejným způsobem jako další aplikace. Mohu vás přidat buď do programu TestFlight pro beta testování, nebo si aplikaci můžete v Xcode zkompilovat sami ze zdrojových kódů na GitHub repozitáři.


Novinky:

Prima PLAY umí vyhledávat (srpen 2018)
   

iVysílání už umí přidat pořad do oblíbených! (Září 2018)
       

Nová aplikace Mall.TV! (duben 2019)
SZ nepoužívejte na dotazy, které se hodí pro všechny. Pouze pokud chcete abych něco někde doplnil, opravil.
_____
i3 Haswell + Arch Linux + Docker (Tvheadend + WG + Home-Assistant + Deconz + LetsEncrypt ) + Samba Share
Apple TV (Infuse, TvhClient), Apollo Lake Mini PC (Kodi 18.4)
 
Citovat
  


Příspěvků v tématu
Apple TV - Mall.TV/iVysílání/Prima Play pro tvOS - od marhycz - 07.3.2018, 12:10
Apple TV - iVysílání pro tvOS - od hurfo - 24.4.2018, 13:46

Přejít na fórum:


Prochází: 1 host(ů)