• Vítejte na XBMC-Kodi.cz
  • Česko-slovenská komunita fanoušků XBMC/Kodi
Vítejte návštevníku! Přihlášení Registrace


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
KODI 17.6 - problém s přehráním souborů ts
#14
@sudetak No vida, to mě těší. Jen s tou přeinstalací Kodi, to jsi mě tedy nepotěšil. 1 Já jsem asi výjimka, ale nějak ty postupy "všechno přeinstalovat" nemám rád. Podle mne se většina problémů v Kodi dá vyřešit bez přeinstalace. Pravda, člověk musí vědět, co si může dovolit, ale jde to. Ale jsem se svým názorem tady na fóru v menšině, takže pokud to tobě pomohlo, tak je to samozřejmě jedině dobře.

EDIT: A ještě jedna poznámka. Kodi umí při přehrávání spojovat soubory. Kdyby sis chtěl dát tu práci, mohl bys jít i jinou cestou, tzn. přejmenovat ty rozdělené filmy, a ony by se přehrávaly pak tak, že když by jedna část dojela do konce, tak by se pak automaticky spustila ta druhá a případně další. Najdeš o tom info zde https://kodi.wiki/view/Naming_video_files/Movies#Movie_Files. V podstatě jde o to, že pokud máš dvě části filmu, dneska tedy pojmenované:

Film.ts
Film.ts1

tak pokud je přejmenuješ na

Film part1.ts
Film part2.ts

zobrazí je Kodi v adresáři jako Film.ts a pokud ho spustíš, začne se přehrávat od začátku, tedy ...part1 a když ta skončí bude se pokračovat plynule ...part2.

Musíš to mít ovšem povolené v nastavení Nastavení > Nastavení Médií > Videa > Kombinovat rozdělené položky videa.
 
Citovat
  


Příspěvků v tématu
RE: KODI 17.6 - problém s přehráním souborů ts - od JiRo - 11.4.2018, 15:32

Přejít na fórum:


Prochází: 1 host(ů)