• Vítejte na XBMC-Kodi.cz
  • Česko-slovenská komunita fanoušků XBMC/Kodi
Vítejte návštevníku! Přihlášení Registrace


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Přenos databáze Sosáče na další PC
#8
dobrá jdu vyzkoušet čistou instalaci a použití toho "source.xml" a filmů z té databáze na MegaUploadu

@S474N:  bude mi velkou ctí tě poučit  :o)))))


xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
tak tedy čistá instalace
spuštěn KODI16, repozitář SuperRepo (srp.nu) instalace sosáče 1.2.3 a Scraperu CSFD
nastavena čeština
povoleny v Kodi skryté a systémové soubory, mazání souborů
spuštěn Sosáč pomocí Add to library přidán jeden filmy a jeden seriál (Common a Da Vinciho demoni )
Sosáč vytvořil složky Movie a TV Shows obsahující složky a v nich .strm
ve Video-Soubory nalinkovány cesty k "Movie" a "TVShows"
cesta k nim se zobrazí jako
c:\Users\Rene notebook\AppData\Roaming\Kodi\userdata\addon_data\plugin.video.sosac.ph\Movies\
a v "source.xml"
je taky
<name>Movies</name>
<path pathversion="1">C:\Users\Rene notebook\AppData\Roaming\Kodi\userdata\addon_data\plugin.video.sosac.ph\Movies\</path>

prohodím "source.xml" za ten z databáze (Mega)
kouknu do Kodi a cesta k Video-Soubory-Movie už snad správně
<name>Movies</name>
<path pathversion="1">special://profile/addon_data/plugin.video.sosac.ph/Movies/</path>
a
<name>TVShows</name>
<path pathversion="1">special://profile/addon_data/plugin.video.sosac.ph/TVShows/</path>

ALE
Videa-Filmy-Název  je tam ten dvakrát film "Common"    , seriál "Da Vinciho demoni" jen jednou   :o(

když kouknu do Kodi\userdata\Database\ a tady do souborů "Textures13.db" a "MyVideos99.db"  tak v nich najdu řetězce "Rene notebook"
zajímalo mne to hlavně z toho důvodu páč tyto dva soubory jsou obsahem te "Databáze Sosáče" ale asi zcela určitě obsahují tatabázi všech těch 11tiis filmů ( já jich tolik nechci)

Záhadou pro mne zůstává jak autor té databáze dokázal nastavit, zprovoznit tu cestu
special://profile/addon_data/plugin.video.sosac.ph/TVShows/<

jelikož i v těch jeho dvou souborech obsažených v .zip "Database" "Textures13.db" a "MyVideos99.db" se objevují řetězce
ispecial://profile/addon_data/plugin.video.sosac.ph/TVShows/Heureka  mesto divu/thumbhttp://thetvdb.com/banners/posters/79334-5.jpg

to mi hlava nebere

kde dělám chybu??   prosím
Windows 10 - Kodi 20
H96 max X2 - Coreelec 9.2.5 Kodi 18.9
X96 max+ - Coreelec 9.2.5 Kodi 18.9 (NAND dualboot Slimbox/CE)
X96 max+ - Coreelec 20 Matrix (NAND dualboot Slimbox/CE Matrix)
 
Citovat
  


Příspěvků v tématu
RE: Přenos databáze Sosáče na další PC - od RenEdi - 09.3.2016, 11:09

Přejít na fórum:


Prochází: 1 host(ů)