• Vítejte na XBMC-Kodi.cz
  • Česko-slovenská komunita fanoušků XBMC/Kodi
Vítejte návštevníku! Přihlášení Registrace


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
NFS sdílení a názvy s diakritikou
#4
Sice neporadím, ale mě zaujalo, že moje knihovna Calibre - to je na ebooky, zapisuje na disk autora i název knihy bez diakritiky, ale zobrazuje se to správně.
Totéž platí u Kodi. Veškerou databázi mám udělanou pomocí TinyMediaManageru, který ukládá soubory do adresářů bez diakritiky, ale v Kodi se zobrazují česky. nic se nezmění ani po oscrapování.
Vůbec nezáleží na tom, jestli se do databáze dívám přes UPNP nebo SMB nebo jinak
Prostě nikdy mně adresáře s diakritikou nevznikly, dokonce ani nevím, jak bych je vyrobil
----
Řešil bych to tak, že bych to nechal načíst do toho TMM, pokud jsou u toho NFO soubory tak je to bleskem a použil funkci pro přejmenování, hromadně, bude to trvat pár minut, vše dostane formu, jakou má Kodi nejraději, a potom pustil znovuvytvoření knihovny ve vlastním Kodi, to chvíli potrvá, ale výsledkem bude úplně stejná knihovna jako dřív, ale soubory budou bez diakritiky, tedy i Xbox to přečte.
Evolveo H8 - LibreElec, Kodi 17.6, Dune BD Prime 3.0, Yamaha 7.1, repro Magnat, Panasonic plasma 165 cm, video Akai, Sony MiniDisc, VU+ Solo 4K a mnoho dalšího bordelu.
 
Citovat
  


Příspěvků v tématu
RE: NFS sdílení a názvy s diakritikou - od Foolproof - 19.4.2018, 22:38

Přejít na fórum:


Prochází: 2 host(ů)