• Vítejte na XBMC-Kodi.cz
  • Česko-slovenská komunita fanoušků XBMC/Kodi
Vítejte návštevníku! Přihlášení Registrace


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
TVHeadend, default/login profil vs. streaming profil
#1
Doby den, vramci nastavovania TVheadendu a klientov by som potreboval informacne pomoct.

Vyuzivam KIII PRO, DVB-T2 zdroj signalu, tvheadend na S912 (CoreELEC) a klienta KODI ako na PC tak aj na KIII PRO. Stremovanie funguje v poriadku v pripade, ze pouzivam KODI HTSP addon.

1.) ak pouzivam KODI HTSP addon na PC / KIII PRO, obraz funguje spolahlivo a v poriadku. Ak pouzijem VLC na PC pripadne TVHklient na IOSe, obraz / zvuk ide cca. 1 sekundu a potom sa obraz zasekne a zvuk pokracuje dalej. Viete mi poradit kde v nastaveni moze byt problem ? Snazil som sa hrat zo stream profilami, ale zatial bezuspesne. Mozno to uz niekto riesil na fore, ale nedohladal som zatial temu.

2.) mam nastaveny tvheadend server access entry a vramci toho typ profilu na stremovanie (pass). Pri pouziti kodi htsp add on a nastaveni klienta na access entry, tvheadend streamuje a zobrazovanie na klientovi funguje, ale tvheadend streamuje htsp aj ked dany access entry ma nastaveny pass. Jedna sa o chybu tvheadendu, ze prepusti htsp aj ked pre dany login nie je nastaveny ? Nemalo by to spravne pisat ze je chybny streming profile resp. KODI nepodporuje pass a caka na prenastavenie tvheadendu na HTSP ?

Vdaka,
 
Citovat
  


Příspěvků v tématu
TVHeadend, default/login profil vs. streaming profil - od anokdeto - 11.7.2018, 10:02

Přejít na fórum:


Prochází: 1 host(ů)