• Vítejte na XBMC-Kodi.cz
  • Česko-slovenská komunita fanoušků XBMC/Kodi
Vítejte návštevníku! Přihlášení Registrace


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kodi nevypne počítač po stanoveném čase
#1
Mám problém s funkcí vypínání, kdy mám nastaveno v kodi, aby se mi počítač vypnul po 25 minutách nečinosti. Dříve mi tato funkce fungovala, teď jsem zjistil, že se počítač postanovené době nevypne. Pouštím si večer filmy a potřebuju, aby se mi počítač po stanovené době vypnul. Vypozoroval jsem, že cca po 5 min. nečinnosti se stmaví obrazovka, potom po cca. dalších 10 min. obrazovka zhasne a znovu se rozsvítí a takto to jde pořád dokola aniž by se počítač vypnul. Kodi mám myslím nastaveno správně - časovač funkce vypnutí 25min., funkce vypnutí - vypnout. Zkoušel jsem samotný systém Windows, kde mám nastaveno přepnout systém do režimu spánku po30min. a vypnout monitor po 10min. - to v systému funguje zkoušel jsem to. Zkoušel jsem i přeinstalovat Kodi, ale ani to nepomohlo. Jediné co jsem v poslední době instaloval je Dvbviewer media server a povolil jsem i dvbviewer client v kodi (doplňky, klienti Pvr, Dvbviewer clien). Myslel jsem si, že to způsobuje právětento doplněk, když jsem ho ale zakázal problém s vypínánim nezmizel. Pokud nastavím vypnutí Kodi na kratší dobu např. 5min. tak se počítač vypne. Ale při 25 min. jakoby nějaký proces přeuší časovač a počítač se nevypne, děje se to právě při zhasnutí monitoru jak už jsem psal. Nemáte někdo podobné zkušenosti a řešení jak problém odstranit. Mnohokrát díky.
 
Citovat
  


Příspěvků v tématu
Kodi nevypne počítač po stanoveném čase - od krystof90 - 14.7.2018, 11:27

Přejít na fórum:


Prochází: 1 host(ů)