• Vítejte na XBMC-Kodi.cz
  • Česko-slovenská komunita fanoušků XBMC/Kodi
Vítejte návštevníku! Přihlášení Registrace


Hodnocení tématu:
  • 1 Hlas(ů) - 5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Výměna modemu UPC za router UPC
#4
Buď v klidu. UPC má a mělo v poslední době mnoho problémů s "padací sítí". Deset roků bezchybných služeb a najednou se jim to začalo sypat. Tak někdo rozhodl, že už mají toho nadávání ze strany uživatelů plné zuby a začali dávat výměnou nové modemy, které mají navíc i wifi.
Měnili mi ho taky. Člověk, který přišel, vůbec nebyl od UPC, dělají to pro ně externisté. Prostě vyměnil modem ( mimochodem za čtyřportový ) nastavil a odešel. Toho člověka vůbec nezajímá co máš za modemem, zda nějaký router a kolik zařízení. Prostě potřebuje podpis a aby ti fungovalo. Já mám taky svůj vlastní router, a v domácí síti mám mnoho zařízení, k nimž mám přístup z PC. Takže jsem jenom přehodil pár zařízení na jejich modem, protože je rychlejší a zbytek jsem ponechal a připojil ho k novému modemu. Od té doby mi ( zatím) nic nespadlo.
Takže se nevěš a ničeho se neobávej. Není to žádná kontrola, je to jen jejich pokus, aby jim zákazníci nenadávali.
Já si ale stejně myslím, že evidentně jde o sabotáž ve firmě, protože 10 roků to fungovalo a měl jsem jen dvě poruchy. Pak najednou dvě poruchy týdně. A zrovna, jako náhodou, v době, kdy nám tu okolo natahuje O2 optické kabely a bude potřebovat nové zákazníky? Já na náhody nevěřím.
 
Citovat
  


Příspěvků v tématu
RE: Výměna modemu UPC za router UPC - od astv - 09.8.2018, 10:37

Přejít na fórum:


Prochází: 1 host(ů)