• Vítejte na XBMC-Kodi.cz
  • Česko-slovenská komunita fanoušků XBMC/Kodi
Vítejte návštevníku! Přihlášení Registrace


Hodnocení tématu:
  • 2 Hlas(ů) - 3 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Přechod na DVB-T2: Konečně šance zbavit se televize!
#41
A jsme opět u toho jako u té naší debaty o elektřině, některé věci opravdu neřeším, beru tyto služby prostě tak jak jsou, stejně jako si pustím vodu z kohoutku ... Osobně velice rád sleduji (pokud mám čas) Discovery, Docubox, History Channel, Nat Geo či Doku CS a pokud to alespoň trošku jde, rád bych vše v "nejlepší dostupné kvalitě" tedy HD - kdo tyto pořady bude nahánět po Sosáči či jiných úložištích ve sledovatelné kvalitě (na to jsem moc líný a času občas také není nazbyt)? Moje manželka pro změnu preferuje pořady o vaření ve stylu TV Paprika, Food Network, Mňam TV - tak toto bych už asi opravdu sháněl těžko  4 Pokud budu pokračovat u svého potomstva, tak tam je na prvním místě německý Auto Moto Sport, HBO, Filmbox a Horor Film plus nějaká ta hudba pro nás pro všechny, mám velice rád klasiku Retro a Muziku CS  4
Základní elaborát stran programového nebe je za námi, co z něj vyplývá v mém případě ? Přijdeme domů a pustíme si na co máme zrovna chuť v ucházející kvalitě, kdekoliv - kdykoliv v mnoha případech pouze jako kulisu. Nemusím si nic "předstahovávat" či surfovat po úložištích a nahánět ten či onen pořad, abych jej mohl zhlédnout - notabene pochybuji, že bych je všechny dohnal  1  
Stačí, nebo jsem vážně z jiné planety ?
S905X 2/3 → CE 20 \ RPi4 → LE 19 \ HTPCLE 18 \ NAS Synology DS212J/DS220+ \ Vero 4K+ → OSMC 19
 
Citovat
  


Příspěvků v tématu
RE: Přechod na DVB-T2: Konečně šance zbavit se televize! - od Rossi D - 22.5.2016, 6:37

Přejít na fórum:


Prochází: 1 host(ů)