• Vítejte na XBMC-Kodi.cz
  • Česko-slovenská komunita fanoušků XBMC/Kodi
Vítejte návštevníku! Přihlášení Registrace


Hodnocení tématu:
  • 1 Hlas(ů) - 5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Priprava SD karty pro instalaci OpenELEC
#14
Jsem zde nový,pročítám to už více jak 2 dny a stále je to pro mě španělská vesnice.Jeden radí to jiný zase ono a ve výsledku to stejně nejede ač jsem udělal přesně všechno do písmene s instalací a nic- černá obrazovka.Používám malinu 3 a kodi asi rok,jenže už se nemůžu zeptát toho co mě to instaloval je po smrti a tak jsem to chtěl pochopit a naistalovat si sám,protože mám to tak,že si s repo nemůžu nic stáhnout,ani rozšířit doplňky,když tam zadám nějakou adresu htpp tak to nic nenalezne a jako by to bylo nějak blokované a zeptat se nemám koho.Takže jsem se rozhodl na novou sd kartu si to nainstalovat sám,jenže to nefachá.A je zde další problém a to přečtené odpovědi jiným.,,Všechno je na fóru tak hledej šmudlo" a neobtěžuj nás pokročilých,takže člověk má pomalu strach se na něco zeptat.Odp.typu za 15 min je to hotové jsou sice hezké a je jich tu dost,ale mě to moc nepomůže.Podle tohoto návodu nahoře to prostě neukazuje vůbec nic.Někde je samozřejmě chyba jenže kde?Takže pokudse najde někdo ochotný mě s tím pomoct tak mockrát mockát díky a pokud ne tak se svět taky nezboří.
 
Citovat
  


Příspěvků v tématu
RE: Priprava SD karty pro instalaci OpenELEC - od bara - 14.11.2017, 19:24

Přejít na fórum:


Prochází: 2 host(ů)