• Vítejte na XBMC-Kodi.cz
  • Česko-slovenská komunita fanoušků XBMC/Kodi
Vítejte návštevníku! Přihlášení Registrace


Hodnocení tématu:
  • 1 Hlas(ů) - 2 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
HBO Go a Filmbox Live - existuje doplněk?
#16
(01.7.2016, 1:09)Pepe Napsal(a): Aha.. Tak to je pěkná hloupost :-)Kodi na tom běží normálně a má to větší využití než aby na tom běželo pouze multimediální centrum, sice pluginy si můžete stáhnout, ale nikoliv, ty co by jste rád a myslím si, že Android má větší využití. Neříkám, že RPi se nehodí jako multimediální centrum, ale HBO GO a další věci prostě na Kodi zatím nejsou. Můžete to vyzkoušet přes playontv a další, ale nebudu se tady hádat, co je lepší. Mohl bych říct, že malina má 100 Mbits síťovku a už by tam mohl být problém přehrát něco ze sítě, co bude mít víc než 20Gb a tak:-) Někomu to může a nemusí stačit.
I na Androidu funguje HDMI-CEC, jestli Vám jde o to. Já kvůli Horizon GO a HBO GO preferuji Android a Kodi mi tam funguje také bez problémů. A hry jsou takovým bonusem :)
Zvlášť, když je to možné ovládat s herním ovladačem, případně si můžete upravit změnit prostředí Androidu, mít nejnovější verzi, dokonce tam mít Android TV.

Každý ať si vytvoří názor na to sám. Musí si to vyzkoušet.

Zpátky k věci - manipulace s DRM je kompilované, ale Kodi za to nemůže..

Zdravím, můžu se zeptat na celou konfiguraci, kterou používáte? Mám U3, který využívám víceméně jako prohlížeč na druhý monitor (takže spíš nevyužívám). CEC by se mi moc líbil, ale s rozumnou alternativou jej oželím. Jde mi hlavně o Sledovanitv.cz a HBO GO. Velkou otázkou je, jak ty aplikace pojedou (HW dekódováni atd.)

(11.10.2016, 18:23)hoss Napsal(a): Pepicek Malina:Zkus na HBO GO Chromecast....

Máte vyzkoušeno? Popřípadě, jak jste spokojen?
 
Citovat
  


Příspěvků v tématu
RE: HBO Go a Filmbox Live - existuje doplněk? - od Dajohn - 11.12.2016, 23:34

Přejít na fórum:


Prochází: 2 host(ů)