• Vítejte na XBMC-Kodi.cz
  • Česko-slovenská komunita fanoušků XBMC/Kodi
Vítejte návštevníku! Přihlášení Registrace


Hodnocení tématu:
  • 3 Hlas(ů) - 3 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Centrální knihovna s pomocí MySQL databáze
#16
Ahoj kluci.
Zjistil jsem, že doplněk WatchList nespolňuje mé potřeby a objevil jsem toto vlákno.
Podle vzpomínaného návodu http://www.htpcbeginner.com/kodi-mysql-s...e-library/ jsem rozchodil na svém NASu phpMyAdmin. Protože mám AppleTV4 a v něm MrMC, zadal jsem do jeho nastavení potřebné a na NASu se mi vytvořila databáze správného názvu s dvojčíslím na konci. Všechny "zdroje videa" jsem předtím z MrMC odstranil, abych začal s čistou databází jak se píše v návodu, takže vytvořená databáze je vlastně prázdná.
Pokračoval jsem podle návodu ohledně rozchození na dalších zařízeních. Soubor advancedsettings.xml jsem tam původně neměl (ani v Xtreameru Ultra 2 jedoucím na OpenELEC, ani v televizi Sony s androidem). Začal jsem tedy v Xtreameru a vytvořil jsem advancedsettings.xml POUZE s hodnotami v návodu:
<advancedsettings>
<videodatabase>
<type>mysql</type>
<host>XXX.XXX.XXX.XXX</host>
<port>3306</port>
<user>KodiUser</user>
<pass>KodiPassword</pass>
</videodatabase>
<musicdatabase>
<type>mysql</type>
<host>XXX.XXX.XXX.XXX</host>
<port>3306</port>
<user>KodiUser</user>
<pass>KodiPassword</pass>
</musicdatabase>
<videolibrary>
<importwatchedstate>true</importwatchedstate>
<importresumepoint>true</importresumepoint>
</videolibrary>
</advancedsettings>

Uživatele, heslo a IP adresu jsem samozřejmě upravil.

A teď ten problém - po restartu celého Xtreameru jsem začal přidávat zdroje videa - a tak jak se vždycky přes scraper začaly stahovat veškeré informace o filmech, tentokrát nezačalo ani Ň. Když kouknu do databáze, všechny položky jsou prázdné. Dokonce ani v Kodi samotném nepřibyly položky jako Seriály nebo Filmy.

Odhaduji tedy, že soubor advancedsettings.xml je buď chybný, nebo spíš není kompletní. Jelikož tam původně žádný nebyl, nemohl jsem POUZE doplnit uvedené řádky.
Soubor advancedsettings.xml jsem dokonce vytvářel prográmkem Notepad++ (jak jsem vyčetl v diskusi pod návodem).

Proto bych uvítal jakoukoli radu, jak toto rozchodit, nebo kde je pes zakopán.
Předem díky moc!
 
Citovat
  


Příspěvků v tématu
RE: Centrální knihovna s pomocí MySQL databáze - od ClonyXXL - 11.3.2016, 15:26

Přejít na fórum:


Prochází: 4 host(ů)