• Vítejte na XBMC-Kodi.cz
  • Česko-slovenská komunita fanoušků XBMC/Kodi
Vítejte návštevníku! Přihlášení Registrace


Hodnocení tématu:
  • 1 Hlas(ů) - 4 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pozemní vysílání na KODI
#12
Petrvald:

V podstatě cokoliv, co se dá u nás běžně koupit.  Já mám vynikající osobní zkušenost s Haupauge WinTV NOVA-T (ale ta už se asi neprodává) a poněkud horší s EVOLVEO Venus (double přijímač). U toho Evolvea to ale bude pravděpodobně slabším zdrojem. Teď jsme si objednal silnější, tak uvidím. Případně to lze obejít zapojení do aktivního USB hubu. Jinak jsou snad dobré zkušenosti s Aver přijímači. Chce to hledat na fórech...

Co se týče výkonu, tak jsme si dělal tento test. Nahrávání celkem tří pořadů ze tří multiplexů, zpožděné sledování jednoho nahrávaného programu na tom samém RPi, kde běží i Tvheadend a sledování jiných dvou programů na dalších Kodi v síti. Zátěž procesoru dosahovala nárazově až 60%, ale vše běželo plynule a plynulé byly i konečné nahrávky. Nahrávám na USB flash 32 GB, soubory pro timeshift mám na SD kartě.

Od té doby, co jsme zprovoznil Tvheadend jsme nepozoroval, že by přehrávání na RPi, kde běží i Tvheadend server, mělo nějaké problémy. Mám ještě na velkém Windows serveru v provozu letitý TVServer MediaPortal a po 3 měsících testů Tvheadend na RPi ho budu odstavovat. Tvheadend na RPi (až k němu připojím 2,5" disk 1TB pro ukládání nahrávaných souborů) ho pro mé potřeby plně nahradí.

Edit: Ukázka zátěže RPi. 4 nahrávané programy ze tří multiplexů + 1 sledovaný program.

[attachment=1861]

JiRo
 
Citovat
  


Příspěvků v tématu
RE: Pozemní vysílání na KODI - od JiRo - 28.11.2016, 21:50
RE: Pozemní vysílání na KODI - od JiRo - 29.11.2016, 18:29
RE: Pozemní vysílání na KODI - od meda - 01.12.2016, 15:31
RE: Pozemní vysílání na KODI - od cuore - 07.12.2016, 18:12
RE: Pozemní vysílání na KODI - od NavaroP - 07.12.2016, 19:13
RE: Pozemní vysílání na KODI - od cuore - 10.12.2016, 17:48
RE: Pozemní vysílání na KODI - od cuore - 10.12.2016, 19:20
RE: Pozemní vysílání na KODI - od JiRo - 03.3.2018, 17:26

Přejít na fórum:


Prochází: 2 host(ů)