• Vítejte na XBMC-Kodi.cz
  • Česko-slovenská komunita fanoušků XBMC/Kodi
Vítejte návštevníku! Přihlášení Registrace


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
co nastavit pro odesílání obsahu PC do TV
#5
Ani mně to nejde vymyslet. V Kodi 16.1.RC2 (na Win7) mám nastaveno Systém>Služby>UPnP/DLNA: Sdílet mé knihovny-ON, Vyhledat vzdálené UPnP přehrávače-ON, Povolit vzdálené ovládání UPnP-ON. V TV Samsung mám kabel LAN.
V doplňku např. Sosáč najedu na film nebo v Radio na nějakou stanici. Přes pravé tlačítko myši do nabídky Přehrát pomocí...: [TV]UE32... Po chvilce vypíše Kodi chybu (nějaký text) a nic se na TV neobjeví.
V iVysílání ČT ani nemám nabídku pro vzdálené přehrávání a rady jsem nenašel.

EDIT:
Druhá zkouška s uloženými soubory je nadějnější.
Chci takto spustit nějaké uložené soubory MP3 nebo AVI z Kodi do TV. Stejným způsobem přes pravé tlačítko. TV se přepne na přehrávání toho streamu a funguje. Ale neumí některá videa MP4.
Titulky k videu (mám SRT uložené vedle se stejným názvem) buď jdou zapnout během přehrávání na TV v jejím menu, nebo musím provést krkolomný postup...
Nejdříve spustím AVI v Kodi a titulky povolím - objeví se. Esc 2x vyskákám až se objeví levá záložka (Confluence) a na ní ťuknu Aktuální seznam skladeb, objeví se název toho videa a pravým tlačítkem myši ho odešlu k přehrání na TV. Titulky tam pak vidím. Ale u MP4 se titulky na TV neukážou!

Mohu také MP3 a AVI do spuštěné TV poslat přes pravé tlačítko myši "přehrát v zařízení" z průzkumníka Windows. Timto způsobem se nikdy žádné titulky na TV neobjevily. Měl jsem ale kdysi (než došlo k vychytralé aktualizaci) SW od Samsungu "AllShare" a ten uměl posílat i titulky a také daleko víc formátů.
Po aktualizacích začal požadovat tento SW sdílení databáze s jejich servery, pak se začal kousat a pak jsem to odinstaloval.
Kodi 20 -LibreELEC/LinuxMint/Win/Android -RPi4/3/2/ IntelPC/xMiStick4K -Router 1Gbit 2.4+5GHz
 
Citovat
  


Příspěvků v tématu
RE: co nastavit pro odesílání obsahu PC do TV - od meda - 21.9.2016, 22:26

Přejít na fórum:


Prochází: 1 host(ů)