• Vítejte na XBMC-Kodi.cz
  • Česko-slovenská komunita fanoušků XBMC/Kodi
Vítejte návštevníku! Přihlášení Registrace


Hodnocení tématu:
  • 9 Hlas(ů) - 2.89 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
FreedomTV
První co někoho napadne je pomalý internet...

K tomu hbo go - jde to objednat i přez vodafone...
 
Citovat
Caute! Ja mam otazku ohladne archivu. Aky je, na ako dlho dozadu a v akej kvalite je k dispozicii?

Inak trochu zamrzi, ze slovenske kanaly nie su v HD.
 
Citovat
No nevím wau a všechny jojky jsou v hd+Animal planet a další vysílaji i v sk.Ohledně těch sk - jedinej kanál co stojí za to je joj cinema-necpou reklamy do filmu,jako film+...K tomu archivu - Na pc se k tomu nedostanu co?
 
Citovat
zaznamenal som prvy vypadok freedomtv. Vypisuje mi nezaplaceno, na ich web sa neda prihlasit

Jsem uživatel používající SM-G930F , který neumí číst pravidla o nepoužívání podpisu z Tapatalku.
NVIDIA Shield Pro 
Raspberry PI 3 MODEL B 
Aalfawise h96 pro+
 
Citovat
Mal som ten isty problem uz to ide pisal som p. Pechovi mali zevraj problem s balancerom ?
 
Citovat
Co to je vůbec ten Balancer??První kompletní výpadek,ani jejich web nešel,hned odepsal a šlo to.Škoda těsně před koncem filmu - v kodi to vyskočilo a v potplayeru - hláška nezaplaceno a divná melodie..
 
Citovat
K tomu HBO GO - Může to zařadit,ale jsme jen dvá co mají zájem.Kdyby nás bylo víc...Škoda,že u nás neni HBO NOW pro ty co mají balíček komplet - Ne za plnou cenu.
 
Citovat
!! POZOR !! expirace Vaší TV služby nastane zítra tj. dne 22.12.2016 v čase 24:00

co to je za kravinu 24:00 neexistuje Big Grin
 
Citovat
pokud to nevíš,tak 24:00 je půlnoc 00:00.
+Je tam přidáno asi 16 sportovních kanálů a prý i HBO 2 a 3 bude 1080p.
 
Citovat
jo ale nikde se nepise 24:00 ale je 23:59 a pak je 00:00 nepouziva se to.
 
Citovat
!! POZOR !! expirace Vaší TV služby nastane dnes tj. dne 22.12.2016 v čase 23:59:59
Ja to mam na sekundu spravne len neviem ci dalsie obdobie aktivovat uz dnes alebo staci zajtra rano ?
 
Citovat
Pokud chceš zachovat svoje tokeny,tak to musíš stihnout v tom čase.Nevím to přesně zeptej se pana Pecha.
 
Citovat
no protoze jsem jim tam psal Big Grin tak uz to pisou dobre Big Grin
 
Citovat
Vážený zákazníku,

Vaše služba Vám byla pozastavena.

Děkujeme

vcera ked mi koncilo mesacne predplatne som si aktivoval rocne predplatne, ktore som kupil este za akciovych 230Kc do 22.12.2017 a telky nejdu pise mi to nezaplaceno maju v tom hokej
 
Citovat
Tak jim napiš a hned se to vyřeší..Stačí mail a hned se to zlepšuje,vždycky jim píšu hned jak něco nejde - EPG a kanály.Takže teď pár kanálů navíc zatím porňáče.
 
Citovat
uz som im pisal mam to aktivovane do 23.12.2017 :) pribudli aj HBO2 FullHD, O2 Sport, O2 Futbal a Digisport 1
 
Citovat
Dejte mi vedet az bude doladene epg pro ssiptv vcera mi to skoncilo a zatim jsem nepredplacel diky
 
Citovat
voltov - To ta tv neumí kodi?Pokud umí ssiptv...
 
Citovat
/pribudli aj HBO2 FullHD, O2 Sport, O2 Futbal a Digisport 1/
Hoši, jaký si musím objednat baliček, abych měl tyto programy? Dík.
 
Citovat
Komplet :)
 
Citovat
  


Přejít na fórum:


Prochází: 1 host(ů)