• Vítejte na XBMC-Kodi.cz
  • Česko-slovenská komunita fanoušků XBMC/Kodi
Vítejte návštevníku! Přihlášení Registrace


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
OSMC blbé zobrazení na televizi
#12
(08.12.2016, 14:54)Bambus Napsal(a): Ahoj,

mám problém, na monitoru vidím menu OSMC velice dobře, ale jak to připojím na televizi, tak mě cca na každé straně chybí 2-3 cm (nevidím celé hodiny a navigační tlačítka v rozích)

v Nastavení jsem zkoušel různé rozlišení ale žádné tento problem nevyřešilo, i když tam mam rozlišení podle displey tak se to navolí blbě.

Je to možná tím, že mam telku, která je HD ready a tímpádem ma trošku nějaké hybridní rozlišení. Dá se toto nějak manuálně skonfigurovat ? Při práci je to dost nekonfortní a hlavně u filmů člověk neví kolik tam toho chybí.

Pokud jsem to někde na foru přehlídl, tak se omlouvám.

Díky za rady

Skontroluj si nastavenie typu vstupu.
Na mojej Samsung mozem vyberat, ci je do daneho HDMI zapojeny PC, STB, BD player a podobne.
Ked nastavim napr. PC, tak mi obraz tiez kusok takto zmensi - musim ho v Kodi v nast. kalibracie roztiahnut. A ked BD player, tak obraz sadne akurat, sam od seba, na celu plochu TV.

Jimisto ->
nemas v Kodi nastavene zobrazenie videa v jeho orig. velkosti? Skontrouj si to pocas prehravania, ked mas ten maly obraz. Stlac OK na dialkaci, nech vidis ovladacie prvky videa a tam vojdi do nast. videa
 
Citovat
  


Příspěvků v tématu
OSMC blbé zobrazení na televizi - od Bambus - 08.12.2016, 14:54
RE: OSMC blbé zobrazení na televizi - od shiro - 10.6.2018, 11:52

Přejít na fórum:


Prochází: 2 host(ů)