• Vítejte na XBMC-Kodi.cz
  • Česko-slovenská komunita fanoušků XBMC/Kodi
Zdravím hosta! Přihlášení Registrace

Hodnocení tématu:
  • 1 Hlas(ů) - 1 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Scraper - MovieScraper BBARON
Scraper MovieScraper BBARON

> Aktuální verze: 1.2
> Web autora: [Only registered and activated users can see links Click here to register]
> Ke stažení: [Only registered and activated users can see links Click here to register]

Hlavní informace o filmech jsou načítané z ČSFD, kombinované s IMDb, The MovieDB a Kinobox.cz. Scraper umožňuje získat popis filmu, režii, žánr, rok a hodnocení. Při zobrazení detailních informací o filmu je možné získat navíc údaje o obsazení filmu. Zobrazí se jména herců, fotky jen v případě, že se je podaří získat z IMDb a nebo z Kinobox.cz. Obrázky se načítají z více databází. Trailer k filmu se defaultně hledá na ČSFD. Jestliže se nenajde, použije se The MovieDB a nebo z IMDb.

Jedná se také o jeden ze základních používaných scaperů, ovšem v poslední době se potýká se zřejmě nedostupností serveru.
[Only registered and activated users can see links Click here to register]

Citovat
Tento scraper nedoporučuji. Nevím jak ostatním, ale já po cca 200 filmech dostanu vždy z csfd ban. Testoval jsem novou verzi csfd scraperu (3.4b) a paráda, za 24 hodin 10416 filmů...

Citovat
Je pravda, ze mi to taky padalo, bohuzel jsem se nedival na prirustek poctu filmu, ale moc to nebylo. Souhlasim s kolegou, ze CSFD 3.4b je plne funkcni.
2x Raspberry Pi 2B - OpenELEC v6.0.3 (KODI 15.2) & 32 GB SD card
Asus EEE Box EB1501U - Atom N330 (1.6 GHz), 4GB RAM, nVidia ION, W10 Pro + Kodi 16
iPhone 7 128 GB v10.1.1 nonJB CZ & Apple Watch v3.1
iPad Air 2 128 GB v9.0.2 JB CZ (KODI 15.2)

Citovat
bbaron uz dlhsie nefunguje

csfd mi ide uz 4 hodiny a bez problemov

Citovat
mne bbaron otagoval doteraz presne 10329 filmov, takže podľa mňa funguje v pohode 5
RaspBerry Pi 3 Model B - Openelec
Originálna RaspBerry Pi červená krabička, 64GB Sandisk Ultra SDXC class 10.

Citovat
je možné nastaviť bbaron alebo csfd tak, aby mi nemenili názvy? Pri tagovaní filmov, mi pre nich neznáme filmy premenuje na úplne inéa potom sa deti nestačili čudovať, čo tam našli....
Filmy mám nazvané systémom príklad: Doba ľadová (2015).mkv

Citovat
paulus33: Něco obdobného jsem řešil u seriálů, chtěl jsem aby si zachovaly původní názvy a komplet se načetly do knihovny. Nechápu proč tato základní možnost neleze nikde nastavit 8 .
Jednotlivé položky lze přejmenovat přímo v knihovně, ale to určitě nebude ideální řešení .....
RPi 2 - BerryBoot - LibreELEC 7.0.2 + Retropie 4.0.2 + Raspbian PIXEL + LibreELEC Krypton 7.90.006

Citovat
ahojte prestal mi fungovat MovieScraper BBARON a neviem preco skusal som aj nanovo naistalovat aj tak nic nefunguje proste nenajde nic dakujem za radi a odpovede

Citovat
Copak tady opravdu nikdo neumí napsat dotaz smysluplně?!?
Takže posté.
Na čem ti Kodi běží? Jakou máš verzi Kodi a doplňku? Co přesně, kdy a jak ti to delá?
A doporučuji ke studiu: [Only registered and activated users can see links Click here to register]
1xRPi2B → OpenELEC  6.0.3 → Kodi 15.2 \ 2x PC → Windows 10  → Kodi 16.1

Citovat
tak este ras mam openelec 6.0.3 a problem je v tom ked dam na film abi mi vitvoril kniznucu alebo nieco ukaze ze vihladava hore v pravom rohu a nic neurobi ziaden popis ziaden poster nic verzia doplnku je MovieScraper BBARON v1.2 openelec mi bezi na ASUS AM1I-A, AMD Athlon X4 5350, 2x Kingston 8GB DDR3 1600MHz CL10 HyperX Fury Black Series, Samsung 850 EVO 250GB

tak fak neviem de je problem. doplnok csfd 3.4c mi funguje celkom dobre ale zle mi oznaci zopar filmou a neviem ako ich odobrat z doplnku zebi tam nebol chybni poster a nazou... zatial dakujem

Citovat
Bbaron nepoužívám, ale zkus se podívat do nastavení toho scraperu, jestli tam nemáš něco špatně nastaveno.
Jinak můžeš použít ten ČSFD, nebo TMDB scraper, a neotagované, nebo špatně otagované filmy, otagovat ručně, viz [Only registered and activated users can see links Click here to register]
1xRPi2B → OpenELEC  6.0.3 → Kodi 15.2 \ 2x PC → Windows 10  → Kodi 16.1

Citovat
ludkovia, tak uz som konecne na nejakom fore, ak mate nejake bugy atd k mojmu scraperu, tak mi mozete napisat sem. Ja sa pokusim dat scraper do pouzitelnej formy.
PS: poslednych par mesiacov som pracoval na vylepseni vyhladavania atd. Momentalne mam nagrabovane komplet csfd/tmdb/imdb/kinobox a poparovane. Na tejto DB teraz bezi aj plugin cinema stream. Snad su teda data spravne. Obcas sa stane, ze sa nejaky film zle sparuje, ale zalezi na vela faktoroch. Plugin sa na moje pocudovanie stale pouziva aj ked to bol len taky maly experiment pred X a mozno uz aj pre XY rokmi. Plugin hodim na github, kde bude mozne nahlasovat chyby a mohol by som ho dostat uz aj do CZ & SK repozitara.
Momentalne by mohla mat vacsina filmov uz dostatocne velke a kvalitne postery/fanarty (z tmdb) pripadne trailery z csfd (bez titulkov). Z konoboxu su vacsinou CZ role/herci. Info je podla mna uz tiez na dobrej urovni. Viem spravit viacero "verzii" scraperu. 
  • scraper bude pouzivat cisto len moju DB - rychlo pracujuci scraper
  • scraper bude pouzivat len csfd (ak najde na csfd aj imdb, tak moze na zaklade neho vyhladavat v tmdb/imdb) - csfd banuje po urcitom pocte requestov, takze ak mate v kniznici 10 000 filmov, mozete zabudnut, ze ich naindexujete na jeden sup. "vykradam" im DB, takze viem o com hovorim. Moje IP maju permanentny BAN. Obcas mi podhodia aj nejy ten nezmysel, pripadne polsku verziu atd...
na zaciatok by to uz asi aj stacilo Big Grin

Citovat
Mno s tim banem na csfd je to pravda. Co je ale divne, tak csfd scraper toto nedela a da se s nim otagovat cela db najednou...

Citovat
asi ignoruju KODI/XBMC user agent Big Grin budem to musiet otestovat...

Citovat

Přejít na fórum:

Prochází: 2 host(ů)