• Vítejte na XBMC-Kodi.cz
  • Česko-slovenská komunita fanoušků XBMC/Kodi
Vítejte návštevníku! Přihlášení Registrace


Hodnocení tématu:
  • 1 Hlas(ů) - 5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Přidání vlastní položky do hlavního menu
#99
@Client
Já od samého začátku psal že se na to pouze koukám pod Linuxem. A v tvé odpovědi mi přišlo že jsi to nějak nepochopil a proto jsem to znovu uvedl.
Nyní bych řekl že jsme maličko pokročili a už konečně se začínáme bavit o tom pravém.

Pokud jde o cestu co jsi vyznačil tu jsem si přečetl už hned z tvé první odpovědi (už to nemusíš v každé odpovědi vyznačovat znovu a dále to rozvíjet ohledně přepisování, záloze atd.)

Udělám obrazovky co v jednotlivých adresářích je a budu rád jestli mě navedeš.
   

   

a nyní tedy do složky addons (kde žádný adresář skin.estuary není)
[Obrázek: attachment.php?aid=4832]
 jak jsem již uváděl v předešlém příspěvku.

Tak jestli to nebylo myšleno jako urážka co jsi psal, poté nechápu proč lituješ že jsi mi odpověděl?
Já jsem rád za každou pomoc.

Tak ještě jsem jsem studoval tvůj poslední odkaz a jestli to chápu myslím že jsem dobře:
Citace:@Rene.hav Neznám umístění aplikačního adresáře Kodi, ale je to ten jak píšeš v rootu Androidu, a ten asi editovat opravdu nepůjde. Je to asi stejné jako v LibreELEC a OpenELEC.

Ale lze tomu odpomoci tím, že si z aplikačního adresáře Kodi (v rootu) překopíruješ a přejmenuješ (např. na skin.estuary.easy) adresáře původního Estuary skinu, tedy .../addons/skin.estuary a .../userdata/addon_data/skine.estuary do datového adresáře Kodi. Budeš tam tedy pak mít adresáře .../.kodi/addons/skin.estuary.easy a .../.kodi/userdata/skin.estuary.easy

Pak ještě v souboru .../.kodi/addons/skin.estuary.easy/addon.xml zedituješ jméno skinu v tagu (2. řádek) na:

<addon id="skin.estuary.easy" version="1.9.16" name="Estuary.Easy" provider-name="phil65, Ichabod Fletchman">

Celý adresář .../.kodi/addons/skin.estuary.easy si zazipuješ, např. do souboru skin.esuary.easy.zip a z tohoto zip souboru si zkopírovaný skin nainstaluješ. Pak si skin Estuary.Easy, který by se ti měl objevit v nabídce, už můžeš vybrat. No a pak si ho taky už můžeš kdykoliv bez problémů editovat.

Edit 2017-10-06: Omlouvám se, za chybný popis závěru instalace. Původní popis byl špatně. Nevím, jak k tomu mohlo dojít. Vytvářel jsem (a stále vytvářím) kopie addon běžně, takže mohu říci, že vím, jak na to. Děkuji za upozornění na chybu @Fairjohnyx.

/.kodi/addons/ .... aplikační adresář

/.kodi/userdata/ .... datový adresář
Raspberry Pi 3B+, LibreELEC  arm-9.0 MR  (Kodi 18.0, skin Estuary), 4GB SDHC Kingston cl.10 UHS-I
 
Citovat
  


Příspěvků v tématu
RE: Přidání vlastní položky do hlavního menu - od Buksa - 08.2.2019, 12:06

Přejít na fórum:


Prochází: 2 host(ů)