• Vítejte na XBMC-Kodi.cz
  • Česko-slovenská komunita fanoušků XBMC/Kodi
Vítejte návštevníku! Přihlášení Registrace


Hodnocení tématu:
  • 1 Hlas(ů) - 5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Přidání vlastní položky do hlavního menu
Uznávám ano je to těžké. Zas na druhou stranu kdyby mi definice něco říkala tak bych asi nepotřeboval pomoct skoro.
Opravdu jsem nováčkem a budu moc rád za pomoc , nebo spíše za vytvoření i nějakým popisem jak to funguje.

Ano chci používat základní skin ESTUARY.

O to jak to dělat si určitě nechám poradit od odborníka, akorát problém je na mé straně že taknějak nevím co znamenají nodes nebo smartplaylist. Proto jsem zde začal psát jestli by mi nějaká dobrá duše nepomohla s tímto úkolem abych to nemusel dlouze studovat atd.

Ale třeba už nyní jak to mám vidím že v originál knihovně Filmy mám všechny filmy i ty ze složky Detske. A to bych přežil ale není to ono. Je to tím že jsem u mé nové složky /storage/Detske/ nastavil zdroj .... že adresář obsahuje filmy?
Protože zrovna tak jsem nastavil i knihovnu do které dávám filmy ze sream cinema, a odtamtud kopíruji jen to co chci do složky Detske.

Nevím jak popsat widget (neznám co se nechá a jak definovat)? Ale hezké by bylo kdyby to bylo řazeno abecedně a velikost "ikon" filmů jako je originál u knihovny filmů. A v originále tam víc obsahů jako nedokoukané, nedávno přidané, nezhlédnuté atd. Ale to nechci stačí jeden dle abecedy.
-- Akorát nevím jestli tu neblábolím úplné nesmysly--

nodes - to je jakýsi filtr tedy který si nadefinuji?
viz:
https://www.youtube.com/watch?v=ZmOsvgiPyi8

Jak ale fitrovat jen výběr co chci (není to podle roku, autora, žánru atd)?
Raspberry Pi 3B+, LibreELEC  arm-9.0 MR  (Kodi 18.0, skin Estuary), 4GB SDHC Kingston cl.10 UHS-I
 
Citovat
  


Příspěvků v tématu
RE: Přidání vlastní položky do hlavního menu - od Buksa - 14.2.2019, 22:54

Přejít na fórum:


Prochází: 6 host(ů)