• Vítejte na XBMC-Kodi.cz
  • Česko-slovenská komunita fanoušků XBMC/Kodi
Vítejte návštevníku! Přihlášení Registrace


Hodnocení tématu:
  • 4 Hlas(ů) - 4 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jak jste spokojeni s rychlostí Webshare a Sosáče ?
Včera se na O2 fóru opět někdo vytočil:

Citace:Brendy

Včera 22:12

Dobrý den, 
pročetl jsem si tuto diskuzi a to z důvodu, že se mě tento problém týká a taky ho už chvilku s O2 řeším.Dále se nemá cenu ptát GURU Mirka, protože ten Vám jen mlží nebo-li lže. 
Nejde o chování linky,prémiový účet, přetížení a pod..Jsou dva důvody O2 nechce abyste stahovali filmy, muziku, používali free servery (i když si za ně platíte).Chtějí prostě Vás donutit si koupit od nich co nejvíce služeb. A to např. tím, že na warez, on line filmy, free servy uvalily tzv.útlum. Co to znamená i když máte prémiové účty ,tak Vám přes poskytovatele O2 nedovolí stahovat v plné rychlosti, ale jen v omezené r.. A co s tím můžete dělat, no řeknu Vám NIC.Řeším to přes O2 týden a technici z O2 (rozhovor mám nahrávaný) mě to potvrdili, zadal jsem reklamaci a několikrát jsem volal na O2, kde mě v podstatě zase zdělili, že tak to je a vlastně s tím nic nenadělám a že mají na vyjádření měsíc.Teď čekám na písemné vyjádření a na základě toho budu postupovat s výpovědí společnost O2 (chci bez sankcí a taky to podám stížnost,dotaz na telek. úřad).Ale asi se mě to nepovede, naštěstí mě končí smlouva v květnu...Jinak do té doby budu, budeme mít omezen internet od O2 a možná nám zítra začnou nakazovat na jaké stránky máme přístup a na jaké ne.Zažil jsem internet od pravěku, ale taková sviň...a od O2 přesáhla hranice slušnosti a jen nám věšejí bulíky na noc včetně Guru Mirka.Takže jediné řešení vykašlat se na O2 a změnit operátora.Budu Vás tady informovat o postupu O2 v mé záležitosti.Zatím si užívám předpotopní internet za 500,- Kč na měsíc HAMBA O2.

→ Příspěvek
S905X 2/3 → CE 20 \ RPi4 → LE 19 \ HTPCLE 18 \ NAS Synology DS212J/DS220+ \ Vero 4K+ → OSMC 19
 
Citovat
  


Příspěvků v tématu
RE: Jak jste spokojeni s rychlostí Webshare a Sosáče ? - od Rossi D - 21.2.2017, 20:14

Přejít na fórum:


Prochází: 14 host(ů)