• Vítejte na XBMC-Kodi.cz
  • Česko-slovenská komunita fanoušků XBMC/Kodi
Vítejte návštevníku! Přihlášení Registrace


Hodnocení tématu:
  • 4 Hlas(ů) - 4 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jak jste spokojeni s rychlostí Webshare a Sosáče ?
Sic mimo WS, ale O2 opět boduje  8

Citace:Zvýšení rychlosti

Musím se tady podělit o to, co se mi stalo a o to jak to zřejmě v O2 chodí. Asi před půl rokem mi začal haprovat ADSL internet od O2, tak jsem hledal příčinu a zjistil jsem, že vlhkost se dostala až do krabičky s telefonní přípojkou a došlo ke hnilobě vodičů. Nedalo se nic dělat a zavolal jsem techniky, kteří přijeli a museli nastavit telefonní kabel a udělat novou přípojku. Když jsem s technikem řešil rychlost konkrétně cca 6 Mbit/s down a 0,3 Mbit/s up, řekl mě: "No sice jste daleko od ústředny, ale ono se to dokáže spojit i na takovou dálku. Sice to nebude těch 20, ale těch 15 Mbit/s by to mělo jít. Asi se budou cukat, ale mělo by to jít." Plný nadšení jsem tedy volal do O2, až jsem narazil na rázné: "No v žádném případě!!!!". Smířil jsem se tedy se stávající rychlostí a pro odesílání větších objemů používám LTE. No, a zhruba před týdnem mi začal internet haprovat znova a tentokrát to nebylo přípojkou, nýbrž odcházejícím ADSL routerem. Jestli to bylo způsobeno vyzkratováním z předešlé uhnilé přípojky nebo "kurvítkem", jelikož nedávno oslavil dva roky, neřeším. Nicméně když jsme s O2 technikem na telefonu hledal příčinu, tak mě sdělil, že když zkoušel modem na dálku, že mu to ukazuje 20Mbit. Opět plný nadšení jsem volal na O2 linku, kde mě slovensky mluvící pracovník, který prověřil připojení, dal požadavek na zvýšení rychlosti internetu a rozloučil se se mnou se slovy do 12ti dnů by to mělo začít běhat. Wow!!! Neváhal jsem a objednal VDSL modem. S tuto novinku jsem oznámil sousedovi, který řeší samozřejmě stejný problém s pomalým připojením, akorát asi nenarazil na toho správného pracovníka a ten ho poslal do... i když se odkazoval na mne. Dokonce mu řekl že tam ani nevidí mojí žádost o navýšení. Mno tak jsem opět volal a narazil na pracovníka, se kterým diskutoval soused a ten mi řekl:" No já to tady teda nevidím maximálně 6Mbit" A že tam tedy není ani ta žádost, a že to se mnou předtím řešil slovensky mluvící externista, a že se pod to nepodepíše :))). Takže opět nic... Psal jsem i do O2 dopis a čekám, jak se k tomu vyjádří, když dají hlavy dohromady a jestli se dohodnou kdo má pravdu, jestli obchodník nebo technik :))). Mě je to jasné... Pro jistotu jsem se rozhodl zavolat a ověřil to u jiného obchodníka, ale tentokrát u konkurence a ten mě potvrdil maximálně 20Mbit. Takže uvidíme jaká bude odpověď od O2, ale myslím, že tentokrát "Rozhodně ne!!!!" řeknu s končící smlouvou já. :) Váš nespokojený zákazní

→ Zvýšení rychlosti
S905X 2/3 → CE 20 \ RPi4 → LE 19 \ HTPCLE 18 \ NAS Synology DS212J/DS220+ \ Vero 4K+ → OSMC 19
 
Citovat
  


Příspěvků v tématu
RE: Jak jste spokojeni s rychlostí Webshare a Sosáče ? - od Rossi D - 23.2.2017, 22:58

Přejít na fórum:


Prochází: 10 host(ů)