• Vítejte na XBMC-Kodi.cz
  • Česko-slovenská komunita fanoušků XBMC/Kodi
Vítejte návštevníku! Přihlášení Registrace


Hodnocení tématu:
  • 4 Hlas(ů) - 4 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jak jste spokojeni s rychlostí Webshare a Sosáče ?
(22.8.2018, 22:02)prase66 Napsal(a): tak jsem taky přidal příspěvek na forum O2.  Je jasný o co jde. Nabírají maximum nových zákazníků aniž by měli dostatečnou kapacitu na nabízené služby pro všechny, tak jsou nuceni omezovat . lítají v tom obrovský prachy, i kdyby se ozvalo 10000 uživatelů nebudou s tím dělat nic, protože svým způsobem jak se k tomu staví ani nemůžou. pravdepodobně v první řade dávají prioritu televizi, ta omezená být nemůže, na "internet" jako takový ten zbytek aby nepřešvihli co mají ve smlouvě (ted to přesně nevím ale snad 80% max rychlosti mínus max agregace..?) a pokud jim ani to nevychází začnou blokovat uvedené servery což dělá asi stejně největší část datovýho toku. a protože regulují ne plošně ale jen část, budou se do krve hádat že neregulují nic, že přece naměříme rychlost na měřáku vyhovujcí, že na lince problém nevidí atd. Tohle se musí objevit v nějakých článcích které budou hodně na očích a bude to dělat O2 reklamu. to jediný zabere. Já jsem se ptal i na T-mobilu kdybych tu linku měl od nich a potvrdili že oni ji už od O2 (od Cetinu) dostanu takto zregulovanou a nic s tím neudělají. A opravdu mi do telefonu potvdili že o této regulaci vědí a pousmál se (hořce). No nic, musíme se ozývat, co nejvíc lidí na co nejvíc míst. pokud to dojde tak daleko že online koukání na filmy nebude možné a budeme pomalinku stahovat, tak kodi ztrácí skoro smysl. čert aby je vzal,
Ahoj, já už začal mam pres týden na O2 síťi problém večer nic nespustit tak jsem už 4 krat reklamoval sice bez uspúspě ,ale i tak to nevzdam musí se ozvat více zákazníků.
 
Citovat
  


Příspěvků v tématu
RE: Jak jste spokojeni s rychlostí Webshare a Sosáče ? - od roman331979 - 22.8.2018, 23:02

Přejít na fórum:


Prochází: 16 host(ů)