• Vítejte na XBMC-Kodi.cz
  • Česko-slovenská komunita fanoušků XBMC/Kodi
Vítejte návštevníku! Přihlášení Registrace


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nefungující registrace
#1
Exclamation 
Při procházení různých fór se setkávám s hláškou, že se do zdejší komunity nedá registrovat, prý problém s neplatným mailem. Byla by škoda toto neřešit a přicházet tak o cenné přispěvatele. Nevím zda je admin o této skutečnosti obeznámen, proto vytvářím tento příspěvek.
S905X 2/3 → CE 20 \ RPi4 → LE 19 \ HTPCLE 18 \ NAS Synology DS212J/DS220+ \ Vero 4K+ → OSMC 19
 
Citovat
#2
Kde se to například psalo? Nebude to problém při ověření registračního emailu, který skončí dotyčným třeba ve SPAM koši?

Aktuálně systém píše: 33 účtů čeká na aktivaci.

A jedná se o tyto uživatele:

Kód:
Bape78
Bedasek
Bobess
Bobisek
Bobos54
daanoo
danusko
Eiger21
eLITA55
GTBlack
honzikovo
ilchmanpetr
jarkove
ketchupik
Lolo
MAK
makro29
mirec
mirecek10
mpavlis
novak
petis
popolwar
prod1111
Rak
Rimgal
spook
tdriver95
tetele
vega1111
vidas
vodka31000
yorker

Všichni tito byli nyní ručně aktivováni a tudíž nemusí potvrzovat svou emailovou adresu a mohou se rovnou přihlásit.
 
Citovat
#3
Např.
http://www.tvfreak.cz/forum/showthread.p...post520340
 
Citovat
#4
Mohl by někdo, kdo tam má registraci, nalinkovat toto téma?

Určitě nejsou záměrně aplikovány jakékoliv restrikce na registrace (ani emaily, domény, aj.). Pokud bude mít kdokoliv jakékoliv obtíže, nechť využije kontaktního formuláře, který nalezne vpravo dole (položka Kontakt) nebo kliknutím zde:
> http://www.XBMC-Kodi.cz/contact.php

Právě byla ověřena i funkčnost a formulář bez problémů funguje.

Uživatel jcv, u nás zřejmě juracv, byl ručně aktivován okamžitě po jeho zprávě (tedy 26.1. v 20:19). Zde zřejmě bude problém s doručováním emailů z této domény na Hotmail (ať zkusí ověřit složku Spam).
 
Citovat
#5
Předal jsem toto info a děkuji za reakci !
S905X 2/3 → CE 20 \ RPi4 → LE 19 \ HTPCLE 18 \ NAS Synology DS212J/DS220+ \ Vero 4K+ → OSMC 19
 
Citovat
#6
Děkuji za rychlou reakci, opravdu se jedná o o mě (jcv a juracv), bohužel do teď mi žádný aktivační mail nepřišel (samozřejmě kontroluji i složku nevyžádané pošty). Přihlásit do fóra se samozřejmě mohu, nemohu ale zobrazit některé přiložené soubory.
 
Citovat
#7
To je zvláštní, protože aktivovaný jste a ve skupině Registrovaných taky. Kdy jste ty soubory naposledy ověřoval?
 
Citovat
#8
Někdy minulý týden, teď jsem znovu to zkoušel a už to funguje. Děkuji a omlouvám se za problémy. Příliš jsem se upnul na ten nedošlý aktivační email a domníval jsem se, že bez něj ty přílohy nemá cenu dál zkoušet otvírat.
 
Citovat
#9
Když zadám v prohlížeči (Chrom) plnou adresu fóra http://www.xbmc-kodi.cz/, tak mě to normálně přihlásí, ale když použiju odkaz ve zkrácené podobě xbmc-kodi.cz tak mě to nezná a když se pokusím přihlásit, napíše mi "Vaše přihlášení proběhlo úspěšně", ale stejně jsem jen nepřihlášený host.
HK1 rbox X4S (CE Nexus), X96 Max+ (CE Nexus), Tanix TX92 (CE Leia) | Yamaha RX-V475 | LG OLED65C8
 
Citovat
#10
Toto bylo právě odstraněno. I při zadání zkráceného odkazu dojde nyní k automatickému přesměrování na WWW.
 
Citovat
  


Přejít na fórum:


Prochází: 2 host(ů)