• Vítejte na XBMC-Kodi.cz
  • Česko-slovenská komunita fanoušků XBMC/Kodi
Vítejte návštevníku! Přihlášení Registrace


Hodnocení tématu:
  • 1 Hlas(ů) - 3 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
RPi3 a pomale připojení WiFi
#28
(17.5.2018, 20:56)meda Napsal(a):
(17.5.2018, 20:43)vrzy Napsal(a): ...Musí se nějak instalovat, nastavovat ?... Přes kabel vše jede bez problémů. Díky

@vrzy -Z uvedeného nevyplývá, jestli rozumíš tomu, jak se nastavuje WiFi a SSID název/heslo a kanál v routeru/AP, nebo jsi to jen pro jednoduchost dotazu neuvedl. Také je důležité vědět typ WiFi, kolize s ostatními kanály, vzdálenost... Ani kovová krabička pro RPi není to pravé.
Prostě to trochu upřesni, jak si to vyzkoušel.

nastavit router mi problémy nedělá. S wi-fi jako takovou problém není, notebook i telefony a tablety běží bez problémů. Jako router je nějaký modem od UPC, je v tom i TV. RPi v žádné krabičce není, od routeru vzdálenost tak 3 metry. Mám nastavenou pevnou adresu místo DHCP. K ovládání využívám aplikaci v telefonu Remote for Kodi(Music Pump) a často RPi ani nevidí protože je offline. Na film se skoro nepodívám protože se buď seká nebo spadne úplně. Filmy jedou buď z NASu, který ale není v místní síti nebo přes doplněk Stream Cinema. Přes kabel to šlape parádně, žádný problém. Mám Kodi i na notebooku a tam přes wi-fi není problém.
 
Citovat
  


Příspěvků v tématu
RPi3 a pomale připojení WiFi - od RenEdi - 17.4.2017, 15:22
RE: RPi3 a pomale připojení WiFi - od vrzy - 17.5.2018, 21:26

Přejít na fórum:


Prochází: 2 host(ů)