• Vítejte na XBMC-Kodi.cz
  • Česko-slovenská komunita fanoušků XBMC/Kodi
Vítejte návštevníku! Přihlášení Registrace


Hodnocení tématu:
  • 27 Hlas(ů) - 3.3 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Repozitář - KODI CZ/SK
#1
Repozitář obsahuje souhrn různých doplňků. Zde se jedná o nejrozšířenější repozitář pro ČR/SR obsahující spoustu užitečných věcí. Nalezneme zde například různé televizní archívy (iVysílání, Nova Plus, Prima PLAY, Markíza...), doplňky pro sledování internetových televizí (Aktuálně.cz, Stream.cz,...), doplněk pro poslech internetových rádií (Play.cz) a spoustu dalších užitečných doplňků.

Repozitář:
> Název: KODI CZ/SK
> Web repozitáře: http://kodi-czsk.github.io/repository/
> Verze repozitáře: 1.0.2
> Odkaz na repozitář: http://kodi-czsk.github.io/repository/re...-1.0.2.zip

Pro instalaci si nejprve stáhněte konkrétní ZIP soubor, následně spusťte XBMC/KODI a nainstalujte repozitář pomocí volby Nastavení -> Doplňky -> Instalovat doplněk ze zip archívu.




Vzhledem ke skutečnosti, že tento stávající KODI CZ/SK repozitář pomalu, ale jistě umírá, tak již nedoporučujeme jej využívat, protože spousta doplňků je zastaralých a nefunkčních. Autoři doplňků jsou buď nekontaktní nebo již nemají čas se doplňkům věnovat. Výsledkem tohoto je, že sice vyjdou různé individuální úpravy jednotlivých doplňků, ale ty se musí hledat zde na fóru a řešit instalace ze ZIP souborů nebo s pomocí návodu si doplňky ručně textově upravovat.

Z tohoto důvodu byl spuštěn nová repozitář, který je přímo místní.

Více informací k novému repozitáři naleznete v příslušném tématu:
> https://www.xbmc-kodi.cz/prispevek-novy-...kodi-cz-sk
 
Citovat
#2
Prosím o informaci, zda se pracuje na zprovoznění pluginů Prima a Stream ? Chápu, že se jedná o dobrovolnou činnost autorů - nezamýšlí se tedy nad příspěvky pro autory CZ pluginů ? Osobně KODI CZ/SK využívám denně na Raspberry Pi a výpadky nepotěší.
 
Citovat
#3
Rádi bychom vás informovali, ale bohužel nejsme autory.

Ideální by bylo, kdyby se sami autoři jednotlivých doplňků zde zaregistrovali. Není problém každému vytvořit dané téma věnované pouze jeho doplňku (i s třeba podtématem na hlášení chyb, wishlistu nových funkcí nebo čehokoliv dle domluvy).

Nyní tedy apel na všechny, pokud nějakého autora libovolného doplňku znáte, klidně ho sem nasměrujte.
 
Citovat
#4
přidal bych ještě nefunkční videačesky ... což je moc škoda Sad
Nvidia Shield Android TV
Openhour Chameleon
MX PLUS Amlogic S905
 
Citovat
#5
iPrima uz je opravena, nove repo

https://github.com/alladdin/plugin.video.primaplay
 
Citovat
#6
Takze uz to neni soucasti tohoto repa? Pokud ne, tak by se to mohlo oddelit zvlast.

EDIT: jo aha, uz to vidim, je to i soucasti tohoto, tak nic.

V souvislosti s timto me napadlo, ze by se dalo rozjet vlastni repo. Ma s tim nekdo nejake zkusenosti? 88
Apple TV 4K gen.3 128GB - tvOS 16.2 (iSCC, KODI 19.4) & 3x HomePod - audioOS 16.2 & RPi 4B 8GB RAM - IOTstack & 1x RPi 2B - Raspbian & RPi Zero
Intel NUC NUC10i5FNK - i5 10210U, 64GB RAM, ESXi (W10, W11, Debian,...) 
iPhone 15 Pro 512 GB - iOS v17.2.1 (KODI 19.4) & Apple Watch 9 45mm v10.2
iPad Pro 11 512 GB - iPadOS v17.2.1 (KODI 19.4)
 
Citovat
#7
videacesky opravena ... i kdyz to nekde neukazuje titulky ... ale to jsem proletel jen tak zbezne
Nvidia Shield Android TV
Openhour Chameleon
MX PLUS Amlogic S905
 
Citovat
#8
S474N: Já bych byl spíše pro spojování než pro rozdělování a pro to nalákat autory, kteří do tohoto repa přispívají, do tohoto fóra. Vytvořit tady pro ně subfóra pro autory, hlášení chyb atp., jak už tady ostatně přede mnou někdo navrhoval.
 
Citovat
#9
To samozrejme, jenze nejsem si jist, jak jsou na tom chlapci s G+ s volnym casem a proc repozitar obsahuje nefunkcni doplnky? Zrovna tady si myslim, ze je proste o citelne vylepseni.

Nalakani samotnych autoru by bylo idealni, jenze jak to chces provest? Zkousel jsem napsat na FB Liborovi Zoubkovi a doposud mi neodpovedel.
Apple TV 4K gen.3 128GB - tvOS 16.2 (iSCC, KODI 19.4) & 3x HomePod - audioOS 16.2 & RPi 4B 8GB RAM - IOTstack & 1x RPi 2B - Raspbian & RPi Zero
Intel NUC NUC10i5FNK - i5 10210U, 64GB RAM, ESXi (W10, W11, Debian,...) 
iPhone 15 Pro 512 GB - iOS v17.2.1 (KODI 19.4) & Apple Watch 9 45mm v10.2
iPad Pro 11 512 GB - iPadOS v17.2.1 (KODI 19.4)
 
Citovat
#10
Ja som s nim pisal nedavno skusim sa opytat
 
Citovat
#11
v doplnku stream.cz jde nastavit i kvalita na 1080 tak se uz clovek nemusi proklikavat :) ..... velika parada!!!!
Nvidia Shield Android TV
Openhour Chameleon
MX PLUS Amlogic S905
 
Citovat
#12
sosac.cz nefunguje , nebo mam neco spatne nastaveno ?
 
Citovat
#13
Sosáč funguje OK ...
S905X 2/3 → CE 20 \ RPi4 → LE 19 \ HTPCLE 18 \ NAS Synology DS212J/DS220+ \ Vero 4K+ → OSMC 19
 
Citovat
#14
@creck A nespoustis ten zastaraly?
 
Citovat
#15
to creck: Ověř si verzi. Verze 1.2.3 funguje, ale strašně dlouho to u mě vyhledává
X96max plus 4/32 + CE 21 RC2 + skin Confluence SCC / TV Samsung QE55Q6FNA
X96max plus 4/32 + CE 20.5 + skin Confluence SCC

AVR Denon 1600H / Dali Spektor 5.1
Win10pro + Kodi19.5
NAS Synology 215j 3TB Raid1
Router Turris 1.1
 
Citovat
#16
Nainstaloval som si openelec 6.95.1 na sd kartu na mojom android boxe a ked dam instalovat repozitar kodi cz sk tak mam v doplnky pre videa len zopar doplnkou.
Skusal som aj sosac 1.2.3 samostatny zip a ani to nejde.

EDIT: po restarte openelecu to uz ide
Odroid N2+ 4GB EMMC 32GB
Xiaomi Mi Box 4K
Raspberry pi 4 Raspbian Buster
 
Citovat
#17
Mám RPII, OpenELEC 6.0.3 a Kodi 15.2 a KODI CZSK repozitář. Bohužel přestaly fungovat doplňky Sosáč a Soubory on-line. Při spuštění se objeví pouze chyba scriptu - více info v log souboru.

RPII mám ale přes HDMI připojeno k TV Samsung, log jsem nikde nenašel ani jsem nevygooglil kde by mohl být

Nevíte kde by mohl být problém? Vše jsem zkoušel několikrát od instalovat a nainstalovat, restartovat ... Nic nepomáhá.
Díky.
 
Citovat
#18
Což je zkusit odinstalovat a opět nainstalovat či je Kodi "vnutit" ručně?
S905X 2/3 → CE 20 \ RPi4 → LE 19 \ HTPCLE 18 \ NAS Synology DS212J/DS220+ \ Vero 4K+ → OSMC 19
 
Citovat
#19
To jsem zkusil, nepomohlo. Ale při restartu problikla chyba common plug-in cache, dal jsem tam starší verzi a viola! Už to jede, už to sviští!!!
 
Citovat
#20
No vida a pak že nepojede  1 Pro ostatní to může být cenná informace, pokud budou mít podobný problém  4
S905X 2/3 → CE 20 \ RPi4 → LE 19 \ HTPCLE 18 \ NAS Synology DS212J/DS220+ \ Vero 4K+ → OSMC 19
 
Citovat
  


Přejít na fórum:


Prochází: 1 host(ů)