• Vítejte na XBMC-Kodi.cz
  • Česko-slovenská komunita fanoušků XBMC/Kodi
Vítejte návštevníku! Přihlášení Registrace


Hodnocení tématu:
  • 1 Hlas(ů) - 4 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Torrent Player/y
#1
Question 
Pani, Mam mensi / vacsi problem s torrent playerom/mi v KODI.

Skusal som pravdepodobne vsetky, moje skusentosti:
//moj Setup --> RPiB2 OSMC Ethernet Connected KODI 15.2 //2TB HDD ext. napajanie // Internet connection 100/10Mbps

1. Pulsar - U mna nefunkcny, resp. nepouzitelny. Instalacia je pomerne bezproblemov, dokonca aj "viewery" ok. Avsak po najdeni a spusteni torrentu je rychlost DL nepouzitelna. Po stiahdnuti metadat sa rozbehne DL max na 400-500kbps a vyrazne kolise, samotny buffering trva minuty

2. Quasar - Este horsie ako pulsar. Pri pouzivani pada, samotne addony/viewery kazdu chvilu failuju. A rychlost, ak sa nahodou podari nieco spustit je porovnatelna s pulsarom

3. YATP - Samotne prehravanie je uplne bez problemov. DL na YTS a EZTV cca 6-7MBps. Buffering len par sekund. Avsak YATP nema ziadnu "internu databazu" v ktorej by bolo mozne torrenty/streamy prehliadat, vyberat a spustat. Preto je nevyhnutnost YiFY a EZTV Viewer ako externa aplikacia, co nieje zrovna ergonomicke riesenie...

4. XBMC Torrent - s nim som bol donedavna spokojny, zvlada rychlosti ako YATP, podporuje internu databazu ale stale mi tu chyba moznost add to library. I ked je v nastaveniach XBMCT moznost install add to library, pri kazdom pokuse mi FAILne. A zasadny problem, pri prehravani torrentu - ak nahodou stahujem tituky pocas DL/BUFF sa stava ze odpoji vsetkych seedov a peerov a download sa zastavi a znovu nerozbehne.

Mate niekto skusenosti s nastaveniami vyssie spomenutych addonov? Budem vdacny za akekolvek odporucanie ci radu.

Verim tomu ze som preliezol vsetky dostupne fora a manualy, Vacsina ludi odporuca Quasar ale ja, ako spominam, som s nim nemal dobre skusenosti.
 
Citovat
#2
Třeba v brzké době někdo spáchá add-on pro → Torrents Time  4
S905X 2/3 → CE 20 \ RPi4 → LE 19 \ HTPCLE 18 \ NAS Synology DS212J/DS220+ \ Vero 4K+ → OSMC 19
 
Citovat
#3
Quasar montalne nieje vo filnej verzii je iba v teste od 1.0 by mal by pre beznych uzivatelov pulsar je dead steve to ukoncil nakolko cely projekt bol postaveny na vytvoreni hw prehravaca ale stevee sa rozhodol inak a ukoncil vyvoj a otvoril kod.providery mancu akutat preraba na quasar .
 
Citovat
#4
Photo 
Na torrenty jsem pouzival Pulsar, ovsem ten je jak se zda po smrti, a misto nej je nyni Quasar
postup se vsim vsudy je zde:
Quasar

pouze jsem jeste zmenil v nastaveni Quasaru u Buffer size z 20 na 100, protoze system nechtel nacital tak dle popisu jsem povolil v advanced - timeout na 25s  A ze zdroju stahl pouze ty co vidite na obrazku , repo prilozeno
Popisy filmu jsou v cestine


Přiložené soubory Miniatury
           

.zip   repository.unofficialquasar-latest.zip (Velikost: 514,19 KB / Stažení: 87)
 
Citovat
#5
Video navod Quasar
 
Citovat
#6
Ahoj dá se nějak přidat jiný Torrent? Myslím tím abych mohl přehrávat filmy z cztorrent tracker.net. Chtěl bych si přehrávat CZ filmy.. Jde to?zkoušel to někdo?? Díky za info :-)
 
Citovat
#7
to opravdu nevim , ale u kodi mi jaksi torrenty nedavaji smysl, staci totiz instalovat nejaky video addon napr. exodus a ten si vybere ten spravny stream rovnez s nabidkou filmu neni zadny problem
 
Citovat
#8
(30.7.2016, 15:27)lucky323 Napsal(a): cztorret nefunguje
 
Citovat
#9
a dá se nějak stahovat torrent přes malinu? Jako že si stáhnu soubor a nechám stahovat přes malinu?
 
Citovat
#10
co ten cztorrent nerozbehal to nekdo?
 
Citovat
#11
to aj mna moc zaujima.Dajte vediet prosim
 
Citovat
  


Přejít na fórum:


Prochází: 1 host(ů)